Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

  1. #1
    WujekWielkieWu
    Guest

    CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    elo ziomki


    jest sprawa ja chce i jeszcze paru ludzi zoordanizować giełde w Szczecinie .SZUKAMY OSÓB ZE SZCZECINA KTÓRA MOGĄ POMÓC W ORGANIZACJI TEJ IMPREZKI .CHĘTNI NA NR.GG 2620709 LUB DO INNEGO ZIOMKA NR8449838 !!! TO NIE JEST ŻART POPROSTU CHCEMY COŚ ZROBIĆ W SZCZECINIE !!!!!!!!POMOŻECIE ??????????( sugerowana odpowiedż pomożemy !!!!!!!!!!!!!!)

    POZDRAWIAM I NAMAWIAM wUJEK wIELKIE wU

  2. #2

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    cool tylko na gieldzie wypadaloby miec rowniez paru sprzedawców... a komu bedzie sie chcialo jechac do stetina;/


  3. #3

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    Tym co beda chcieli zarobic:P


  4. #4

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    u nas gieldy raczej powinny byc nazywane wystawami;] sprzedawcy wystawiaja zwierzaki na sprzedaż, a terrarysci... hehehe, ogladaja;]


  5. #5

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    pomysl oczywiscie super i popieram jak najbardziej (ze wzgledu na moje miejsce zamieszkania:P) ale zanim cos takiego sie zrobi to rzeczywiscie trzebaby bylo poszukac kto by przyjechal ze sprzedajacych i kto by mogl wystawiac. co do spraw organizacyjnych niestety nie mam odpowiednich wtyczek ale mysle ze temat sie jeszcze rozwinie i zobaczymy co z tego wyjdzie. co do lokalu moze ktos by sie popytal w swojej szkole czy w razie czego udostepnila by sale?


  6. #6
    WujekWielkieWu
    Guest

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    dobrze mówisz natkas ale trza coś robić żeby się nie nudziło .

  7. #7

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    Witam !

    Rozmawiałem dziś z jednym z pomysłodawców i podsunąłem pewną myśl.... żeby ów giełdę zrobić z często odbywającą się giełdą akwarystyczną. Jeżeli posiada ktos informację gdzie dokładnie odbywa się giełda akwarystyczna , byłbym wdzięczny. Chętnie włączyłbym się do realizacji pomysłu GIEŁDA W SZCZECINIE, gdyż nasze miasto jest ubogie terrarystycznie. A co do sprzedawców, mam nadzieję, że okoliczni zainteresują się pomysłem. Miło by było jakby ważne informacje z tym związane pojawiały się tu na forum.


    Pozdrawiam
    VAGANSEK


  8. #8
    WujekWielkieWu
    Guest

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    nie tym co chcą zarobić tylko chcemy coś zrobić .całkiem bezinteresownie


    pozdrawiam

    Wujaszek WW

  9. #9

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    Popieram! Nie dlatego że się pojawię czy że mam blisko, ale dlatego żeby ludzie z drugiego końca Polski przestali się naprzykrzać że chcą mieć giełde bliżej.


  10. #10

    Re: CHCEMY ZOORGANIZOWAĆ W SZCZECINIE GIEŁDE !!!!!!!!!

    Witam !

    Jeżeli nie znalazłoby się zbyt wielu sprzedawców, zawsze możnaby potraktować to jako wystawę zachęcającą ludzi do tego rodzaju hobby. Osobiście w Szczecinie widziałem zaledwie kilka gatunków zwierząt terrarystycznych, może prywatni hodowcy chcieliby pokazać swoje zwierzaczki. Podejrzewam, że jest wiele osób, które chciałyby zając się terrarystyką, lecz nie mają dostępu do zwierząt, albo oferowane w sklepach są zbyt drogie.... w końcu nie każdy ma internet i nie każdy musi wiedzieć o istnieniu tego forum.
    Ciekawi mnie z jakich dzielnic są osoby wypowiadajace się w tej sprawie, ja jestem z osiedla Majowego, a Wy ?


    Pozdrawiam
    VAGANSEK


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •