Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: ryby rzeczne dla czerwonolicego??

  1. #41

    Re: ryby rzeczne dla czerwonolicego??

    W wykazie gatunków chronionych na stronie PZW jest więcej błędów. Gatunkiem chronionym nie jest strzebla potokowa co podaje strona PZW, natomiast pod ochroną jest babka czarnoplamka (Gobiusculus flavescens) której próżno szukać na stronie PZW. Brak także na stronie PZW minoga morskiego (Petromyzon marinus), choć to nie ryby, ale krągłouste, to przytaczam, aby podkreślić "wartość" tej strony.


  2. #42

    Re: ryby rzeczne dla czerwonolicego??

    Ej masz tu oficjalną strone pzw i zobacz ja jestem wedkarzem i musze przestrzegac tych przepisów a ty mozesz se robic i łapac co chcesz tylko jak cie dupną to oni czyli np.panstwowa straż rybacka i społeczna straż rybacka,Straż Ochrony Mienia PZW o policji nie mówie bo oni nie rozrozniają płotki od leszcza to zapłacisz a ta niejest mój problem to jest .To jest tak samo jak ktos by sie spytał czy nie może zacząc chodowac jaszczurki zwinki lub żaby jeziorkowej kturych moim zdaniem jest sporo naprawde sporo na terenie polski ale nie mówie że to ze one są pod ochroną to jest źle wręcz dobrze żesą, to wy najeżdzacie na niego że to niezgodne z prawem najlepiej poinformujcie o nim salamandre żeby sprawdziła czy jej(jaszczurki )na pewno ta osoba niema tylko on chce hodowac i ją obserwowac a np.szanowny pan RobertM chce złapac(niewiem czyma odpowiednie pozwolenia itp.) i zabić np.słonecznice ktura jest pod ochroną
    To jest ta srona:http://www.pzw.org.pl/regul.htm
    jak cos ci nie odpowiada to napisz do nich maila żeby na twoje żądanie zniesli ten przepis


  3. #43

    Re: ryby rzeczne dla czerwonolicego??

    Mnie zupełnie nie interesują przepisy jakiegoś stowarzyszenia ani ich regulaminy. Co jest w Polsce chronione nie decydują na szczęście żadne stowarzyszenie ani ich nieaktualne strony internetowe czy regulaminy, ale dokumenty państwowe. Nie łowię na akwenach należących do PZW i mnie to zupełnie nie interesuje.


  4. #44

    Re: ryby rzeczne dla czerwonolicego??

    No to trzeba było powiedziec odrazu jezeli niełapiesz w wodach pzw to masz całkowitą racje na wodach prywatnych to mozesz robic wszystko co ci sie zachce
    PRZYZNAJE RACJE


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •