Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: smiec blondi

  1. #1
    atraxx
    Guest

    smiec blondi

    Niedawno kupiłem Blondi L9, wszystko było ładnie pięknie, dzisiaj rano zagladam do tarrarium i patrze moja Blondi leży na plecach i sie nie rusza padła

  2. #2

    Re: smiec blondi

    chłopieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ten pająk linieje !!!!!!!!!!!!!!!
    Nie ruszaj go !!!!!!!!!!!!!!!!
    PS. Gratuluje wiedzy pajeczej :/ jesli go ruszałes to właśnie go zabiłeś ehhhhh szkoda że przez głupote hodowcy zginął pająk

  3. #3
    wh6fxe
    Guest

    Re: smiec blondi

    nie no kolejny taki!! zostaw go.... nie ruszaj go ........ najlepiej nie zblizaj sie do niego!! jak padnie to tylko przez twoja glupote (co sie wiaze z niewiedza). szkoda ze taki pajaczek znalazl sie w rekach takiego wlasciciela


  4. #4

    Re: smiec blondi

    znowu to samo... myśle że przy wejściu na forum, najpierw powinien pokazywać się jakiś *epny banner z linkiem do FAQ....

  5. #5

    Re: smiec blondi

    A ja uważam, że to jakiś cieć robi sobie jaja.

  6. #6

    Re: smiec blondi

    Koleś to co napisał to jego 1 post na forum więc myśle że to ściema...


  7. #7

    Re: smiec blondi

    Damian nie powtarzaj po mnie ;P

  8. #8

    KULTURY!

    Widzę że nadal niektórym nadal brakuje kultury.

    JAK MACIE TAK ODPOWIADAĆ JAK TUTAJ TO NIE ODPOWADAJCIE W OGÓLE.

    Wasze odpowiedzi nic nie pomogły.
    Który z was dał linka do opisu, dyskusji, lub faq. Który z was wytłumaczył spokojnie że popełniono błąd.

    Nie jesteście jedyni na forum, jak nie umiecie normalnie pomóc to się nie udzielajcie. Zostawcie to innym.

    Następne takie posty będę kasował bez powiadomień.


  9. #9
    wh6fxe
    Guest

    Re: KULTURY!

    no tak...... ale tak prawda, ze przed kupnem jakiegos zwierzatka powinno sie chociaz cos przeczytac. a nie ze kupuje zwierzaczka a pozniej ma problemy bo on lezy na plecach i mysli ze zdech:].


  10. #10

    Re: KULTURY!

    Wytykanie komuś że nie wie co robić w momencie kiedy spytał na forum "co robić?" jest bardzo nie na miejscu.

    Osoba pytająca wykonała pierszy krok w dobrą stronę, odnalazła to forum i zadała pytanie, oczekuje pomocy a nie opierniczu. Forum istnieje po to aby sobie pomagać.

    Należy pomóc zdobyć wiedzę na temat tego zwierzaka. Nie trzeba od razu pisać wszystkiego w liście, ale pisanie "poszukaj sobie" jest niekulturalne i nie załatwi sprawy.
    Wystarczy dać link we właściwe miejsce i sprawa załatwiona.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •