Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Patyczaki rogate :(((

  1. #1

    Patyczaki rogate :(((

    Rano patrze , a moje 2 patyczaki rogate lezą na plecach i ostatnie drgania wydalają..
    Jeden z nich nie miał jednej nóżki widocznie w nocy chyba albo odżucił albo ten drugi mu odgryzł :/ Czy jest dla nich jakakolwiek szansa na przeżycie ??
    Lekko na końcu i połowie ciałą stały się brązowe lekko..


  2. #2

    Re: Patyczaki rogate :(((

    w kwestji odgryzionej nogi najmniejszy problem, a pozatym nie rozumię co im jest jezą na plecach i sie nie ruszają czy jak?? rogate są wytrzymałe wiec moze również uda im się wyjść z impasu pamietaj by miały na podłożu coś o co da się zaczepic po upadku


  3. #3

    Re: Patyczaki rogate :(((

    Już koniec ;( Po całym dniu leżały.. tak jak rano lezaly i minimalnie co minute drgały to teraz nic.. tylko ostatnie ruchy tym pyszczkiem (to coś czym jedzą). Później coraz bardziej zbrązowiały.. Złożyły nóżki w strone ciała i wyglądały jak latawce
    Były całkowicie sztywne.. Włozyłem jeszcze je do zamrażarki na 10 minut i jak wyciągłem pojemniczek z nimi to na spodzie tego pojemniczka była kropla zielonej cieczy:/ To była moja wina , bo patyczaki powinny jeść ciagle to samo i ich dieta nie powinna być mocno urozmaicona , bo może to być nawet śmiertelne , a ja im co 2 dni dawałem co innego ;(((( KONIEC


  4. #4

    Re: Patyczaki rogate :(((

    hm.....
    to nie twoja wina ...
    dlaczego nie powinna być urozmaicana ich dieta?? :-|
    jeżeli jedzą ze smakiem daną roślinkę to spokojnie można podawać ,ale oczywiście trzeba uważać aby nie była ona "pryskana" ,poza tymi dwoma warunkami nie widze innych.

    ja dostalem dzis (wlasciwie wczoraj bo juz 1:17)
    patyczaki rogate ktore przez cale zycie byly karmione jezyna
    i dalem im dąb ;]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •