Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

  1. #1

    V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    Witam

    chciałem powiadomić ,ze jak co roku hodowcy z forum www.phasmodea.prv.pl organizują zlot. juz w tym roku piąty.

    Jest to 3 dniowe spotkanie pasjonatów owadow i nie tylko (pomimo nazwy :P) głownie jednak skupiamy sie na bezkręgowcach

    zlot odbedzie sie za tydzien w terminie 8-10 lipca.

    szczegolowe informacje znajduja sie na stronie http://www.ozhpis.prv.pl/

    osoby mające możliwość przyjechania serdecznie zapraszamy.


  2. #2

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    Niestety nie pojawie sie - Gielda w Jeleniej Gorze...


  3. #3

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    Nie no termin jest "fantastycznie" dobrany.....:/

    Organizatorom wszelkich gield sugeruje je robic w terminach nie kolidujacych z innymi tego typu imprezami - zwlaszcza wiekszymi ale i tymi mniejszymi np regionalnymi rowniez (gdy jakis region ma jakiegos szanowanego znanego terraryste a on musi stanac przed dylematem jechac na cos globalnego czy na "swoja" gielde do swoich ludzi ktorzy zapewne licza na jego towarzystwo...)

    a gielda w Jeleniej jest zgloszona bardzo dawno


  4. #4

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    eee.....
    czy są jakeiś wymagania wiekowe ???

    i czy jedzie tam ktoś z woj.kieleckiego?? jeśli tak prosze żeby odpisał mieszkam w skarżysku - kamienna i po prostu miaym taniej zabrać się z kimś innym ;](dałbym na paliwo)

    i jeśli nie ma ograniczenia wiekowego postarałym się wpaść ;]


  5. #5

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    Termin mial byc 22-24 lipca ale niestety PiotrekP w tym czasie wyjezdza, a ten byl robiony tak, zeby pasowal hodowcom z www.phasmodea.prv.pl- wiekszosci nie pasuje w sierpniu, albo bardzo rozne terminy. Tutaj mialo to w ogole nie byc umieszczone, ale zalezy nam na jak najwiekszej liczbie uczestnikow zlotu. Zlot jest co roku, wiec mozna wpasc za rok w innym terminie


  6. #6

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    Aha- nie wiem jak dawno byla zgloszona gielda w jelenej, ale my na Phasmodea dyskutowalismy nad terminem tego zlotu juz od marca :]


  7. #7

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    ja bym może wpadł. i nawet mógłbym coś wziąść jeżeli trzeba bo raczej nie mam nic takiego czego ogółem nie ma:P


  8. #8

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    niesty tak wyszlo ze teraminy sie pokryly.

    nasze spotkanie jest niewielkie ,i organizowane przez i glownie dla hodowcow owadow z forum phasmodea. Im pasowal taki termin i juz.

    tu zamiescilem post by jedynie powiadamic innych i znalezc ewetualnych nowych uczestnikow.

    kto nie moze trudno , moze uda sie za rok

    Pulsar szkoda że kolejny rok sie nie udało... no nic moze znow za rok?

    pozdrawiam i zachęcam tych co mogą.


  9. #9

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    Jedzie ktoś z Lublina autem? CHętnie bym się zabrał kontakt gg 4156287


  10. #10

    Re: V Ogólnopolski zlot hodowców patyczaków i straszyków

    Oczywiscie nie chodzilo mi (i widze ze wreszcie trafilem na ludzi na poziomie bo nikt niewlasciwie tego nie odebral) o to zeby tu cos wytykac czy negowac - tylko po prostu szkoda mi!!!! serwis phasmodea znam od momentu gdy kiedys polecila mi go znajoma - 'wyvernon' i bardzo mnie zaciekawil fakt zlotu dlatego szkoda mi ze wypada on w terminie gieldy na ktora jade a ze mam do Jeleniej raczej daleko :> to pomimo tego ze zlot trwa 3dni to niestety sie nie zalapie. Jesli kwestia wyglada tak ze termin zlotu zostal ustalony przed terminem gieldy w Jeleniej to trudno ale mozna bylo moze wczesniej to sygnalizowac i moze organizatorzy obu imprez dobrali by terminy tak aby sie nie pokrywaly - czyli szansa na to byla zaraz po tym jak ukazala sie informacja o gieldzie w Jeleniej (skoro jej termin zostal ustalony pozniej). A tak strata jest dla wszystkich i pisze o tym bo mi rowniez jest tego ŻAL!!! traca organizatorzy konkretnej gieldy/zlotu na ktorym zabraknie danego hodowcy czy to "tu" czy "tam" jak i sami hodowcy ktorzy traca gielde lub zlot bedac na tym drugim. A sadze ze naprawde szkoda - bo i ta i ta impreza jest warta obecnosci wiec w przyszlosci dobrze by bylo naprawde duzo wysilku wlozyc poza zorganizowaniem spotkania/gieldy rowniez w to aby nie kolidowal jej termin z inna impreza w tej dziedzinie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •