Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Nowa strona o Modliszkach ?

  1. #1
    tobio
    Guest

    Nowa strona o Modliszkach ?

    Witam Wszystkich Hodowców Modliszek

    Zaczołem tworzyć stronę poświęconą w 100% modliszkom. I zwracam się do Was jako doświadczonych hodowców z prośbą abyście pomogli mi w jej tworzeniu. Nadsyłajcie na mój adres mailowy zdjęcia Waszych modliszek, opisy gatunków, sposoby hodowli. Po stworzeniu tej strony nie będę otrzymywał żadnych materialnych korzyści, jedynie satysfakcję z jej powstania i tego samego oczekuję od Was, robię to z czystej przyjemności i dla rozwinięcia polskiej terrarystyki. Tak więc ponawiam swoją prośbę o nadsyłanie mi swoich artykułów, zdjęć itp. na mail:

    tonio891@wp.pl

    Oczywiście każdy artykuł który do mnie dotrze będzie miał w podpisie swojego autora ja nie mam zamiaru przywłaszczać sobie cudzych atykułów.

    Możliwy również kontakt na gg:

    1510035

  2. #2

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    Nie lepiej ulepszac istniejaca juz www.modliszki.com i pomagac mantidowi, zamiast konkurowac? Przypomina mi to sytuacje z TCP i roznymi pseudoportalami terrarystycznymi, typu terrarystyka.boo.pl czy terrarysta.com.pl (jesli dobrze podalem nazwe, to zobaczcie opis Sphodromantis gastrica, nie wiem, czy sie smiac, czy plakac...).


  3. #3
    tobio
    Guest

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    Drogi Surus'sie ja nie mam zamiary konkurować ! Nie raz już dadsyłałem swoje zdjęcia, do wielu portali lecz nie pokazały się one na żadnym z nich (myślę żę nie jest to wina jakości czy wykonania). Dlatego postanowiłem stworzyć swoją stronkę o tych owadach. Jeżeli nie chcesz pomóc, to trudno.

  4. #4
    tobio
    Guest

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    Przepraszam za błędy ortograficzne w powyższym poście.

  5. #5
    pudu
    Guest

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    oto strona na której jest zdjęcie mojej modliszki, ja uważam że przydało by się coś więcej, na stronie modliszkowej... chociaż i tak za dużo na niej siedzę
    http://modliszkasgastrica.w.interia.pl


  6. #6
    pudu
    Guest

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    acha nigdy nie kłuć się z saurus-zawsze ma rację...


  7. #7

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    zanim wlsadzis zna strone jaki kolwiek opis zastanow sie 3 razy...
    na wiekszosci stron polskich pisze np. ze gastrica dorasta do 11cm ...:/
    niektorzy pisza opisy gatunkow z ktorymi nigdy nie mieli doczynienia

    duzo osob probowalo stworzyc "idealna strone z modliszkami" a efekty widac...
    jest tylko 1 porzadna (modliszki.com)

  8. #8
    tobio
    Guest

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    No właśnie jest tylko jedna. Czy to nie za mało ? Chciałbym aby strona ta była oparta tyko i wyłącznie na prawdziwych doświedczeniach osób które miały styczność z modliszkami, nie na wiedzy encyklopedycznej. Więc jeszcze raz proszę o pomoc z Waszej strony.

    P.S
    Nie mam na celu stworzenia konkurensji dla świetnej strony którą jest www.modliszki.com tylko stworzeniu drugiej która być może przyczyniłaby się do rozwoju terrarystki.

  9. #9

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    Z portalami terrarystycznymi jest tak samo- jest tylko jeden- TCP, reszta to badziewne podrobki ;-)


  10. #10
    dr1zzt
    Guest

    Re: Nowa strona o Modliszkach ?

    To modliszki.com jest lekko mowiac badziewna...
    I owszem przydala by sie wreszcie dobra polska strona o modliszkach.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •