Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: hiszpania

  1. #1

    hiszpania

    cze o co chodzi z ta hiszpania kumpek mi nagadal ze i tam zalegalizowano zwiazki homoseksualistow a i moga oni adoptowac dzieci
    nichce mi sie w to wierzyc


  2. #2

    Re: hiszpania

    KLIK - tragedia. Juz chyba nie masz watpliwosci ze to prawda. Mam nadzieje ze u nas nie wpadna szybko na taki kretynski pomysl.

  3. #3

    Re: hiszpania

    katastrofa... jeszcze gdzie do nas dojdzie... terzba bedzie uciekać:P


  4. #4

    Re: hiszpania

    SPOKO, andrzej i romek do tego nie dopuszczą :P

  5. #5

    SYF JAK BERET...

    niby mocno wierzacy ludzie itd...ehhh szkoda gadac :/


  6. #6
    ironkapela
    Guest

    Re: hiszpania

    Parodia...

  7. #7

    Re: hiszpania

    Ja tam nigdy na wakacje chyba nie pojade:/ Zobaczyc jak sie 2 gejów całuje to sie mozna porzygac......


  8. #8
    Kretschmer
    Guest

    Re: hiszpania

    Bleeh... a zawsze miałem hiszpanów za porządnych ludzi...

  9. #9

    Re: hiszpania

    może jest to obrzydliwe i beznadziejnie załosne
    ale to tez ludzie i wybrali sobie taka przyszlosc i taka droge (widocznie tak chcieli)
    Ja osobiście nie mam nic do gejów (nie miałem z nimidoczynienia) o iel tylko trzymają się odemnie z daleka.
    Dla nich może być obrzydliwe to ,że ty czy ja całujemy dziewczyny xP
    Pamietajcie to też ludzie !!!!!! Mój stary miał kumpla któy jak mi puźniej powiedział był gayem (bez głupich skojarzeń!!!!),wtedy byłem jeszcze mały , więc jak się o tym dowiedziałem to go unikałem.Ale gość był spoko.Nie narzucał się
    każdemu sie wydaje ,ze jak gej to się narzuca , łapie cie za "klejnoty" i prubuje cie wrzucic w krzaki. Otóż nie!!!! to całkiem normalni ludzie.Gość tego nie pojmował jako sex z chłopakiem tylko jako "wspułrzycie z nim".Oni nawet rzadko to robili (podobno)po prostu wolał chłopaków nie wiem czemu ,ale podobno lepej można sie w takim związku dogadać i w ogóle.

    NIE odbierajcie tego jakbym był wielbicielem homosexualizmu (jestem hetero CHOĆ jestem jeszcze MŁODY)
    Natomiast nie chciałbym widzieć całujących się na ulicy gay'ów ;],ale jeśli nie chcesz tego oglądać to po prostu się odwróć i pujdź w inną strone.


    CO do gay'ów innego rodzaju którzy jak tylko cie widzą mają ochote na niewiadomo co...narzucają się mimo iż wiedzą ,ze masz inne zainteresowania sexualne.Takich powinno się tępić!!!!!!!


  10. #10
    Kretschmer
    Guest

    Re: hiszpania

    niech biorą śluby cywilne ale do jasnej chol*** co za %$^*$%$$^%&$$* &^%$(( $(&^$(&^%^$^($^%$ (&^%$(&%^( %^%$*(*&^*&^&*%^$&^ pozwolił im adoptować dzieci?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •