PDA

Zobacz pełną wersję : co się dzieje?



lady_lady
14-02-2012, 12:09
mój lenio jest jakiś dziwny (ało powiedziane!)
gdy jestem przy terra patrzy na mnie to normalne :)
gdy wkładam rękę jest spokojny lecz jeśli sprubuje chociaż wziąść miskę zwodą i wlać czystą bijeie nacałego !
to jeszcze nic!
w terra jest lekko szalony ale na dworze spokojny i ie ucieka nawet nieprubuje!
co znim mam go jakiś miesiąc i nie chce jeść z miski tylko z mojej ręki!
pomocy on ma co z muzgiem czy to normalne?

Jacku
15-02-2012, 01:03
Witam Cię, zadam jedno z podstawowych pytań: jak długo posiadasz swoją iguanę? Ma to duże znaczenie, aby można było odpowiedzieć na Twoje pytanie. Sprawdz też poniższe posty. Podaj warunki panujące w jego terrarium. Pozdrawiam.

Rysiek
15-02-2012, 01:57
Jeśli masz go miesiąc to i tak jest dobrze, że je i tak się zachowuje. Na przyzwyczajenie do obecności właściciela trzeba troche więcej czasu, a on już toleruje Twoją obecność. Jedzenie dawaj mu z ręki, ale do terrarium w miseczce też. Na wolności mimo wszystko go pilnuj, bo niekiedy zachowują się nieobliczalnie. Może zwiać. Co do bicia ogonem to po jakims czasie może mu to przejdzie, a wodę musi mieć czystą :-). Niech tylko nie bije po jakichś krawędziach płyt meblowych, krawędziach ścian terrarium i innych twardych i ostrych powierzchniach bo może to grozić uszkodzeniem ogona. Jeśli uderzy ogonem w jakąś płaską powierzchnię ( np. szybę) raczej nic mu nie będzie. Pozdrówko! Rysiek

Jacku
15-02-2012, 06:15
Sory, nie doczytałem pytania, mój błąd. Rysiek właściwie już na nie odpowiedział. Przepraszam jeszcze raz. Pozdrawiam :-)

42d3e78f26a4b20d412==