PDA

Zobacz pełną wersję : spadek apetytu i biegunka



lesiu
15-02-2012, 04:05
Witam !!!
Mój leg od paru dni prawie nic nie je tylko od czasu do czasu cos skubnie z miski. Jakby tego bylo mało to jeszcze dostał "biegunki" czy coś , bo wczesniej wydalal raz a porządnie ,a teraz potrafi nawet i z 4 czy 5 razy dziennie ,i to jakieś "popierdułki'. Fakt ze ostatnio zrobił sie bardziej ruchliwy i moze to wpłuwa na leprzą przemiane materii i moze dlatego tyle razy wydala ale jakos nie wydaje mi sie zeby to była przyczyna. Moze jakieś zatrucie ? Co o tym myślicie i jak moge zareagowac ?

Jarek Zajączkowski
16-02-2012, 01:49
Wyeliminuj w badaniach robale jelitowe

lesiu
16-02-2012, 04:45
OK . Własnie miałem to zrobić. I oby to nie było nic poważnego. DZIEKI BARDZO!!!!!

lesiu
18-02-2012, 10:01
No to mam mały problem bo okazało się ze jaszczur ma robaki.Wiem ze o tym juz było ale interesuje mnie jaki lek najlepiej podać bo mój wet nie ma zbytnio doswiadczenia z gadami , a umówiłem się na poniedziałek. Mówił jeszcze że ten lek co chce zastosować podaje sie przez sonde i do tego trzeba podawać potem jeszcze jakieś dodatkowe leki. Jak coś wiecie to napiszcie a ja jeszcze poszperam w archiwum.

Rysiek
18-02-2012, 10:36
Proponuję określić jakie to robaki i zwrócić się do dr. Jarka Zajączkowskiego. Pozdrówko! Rysiek

anetka
26-02-2012, 04:39
witam !!!

co do mojedo gada to zostal on odrobaczony. ale po odrobaczeniu przestal prawie jesc , wczesniej dziubnal cos od czasu do czasu a teraz nic. tak wiec zaczyna mnie to niepokoic i nie wiem czy ten spadek a wlasciwie kompletny brak apetytu to przez te odrobaczenie czy co? a i jeszcze jedno zobazylem ze brakuje paru lisci na moim kwiatku -fikus "juta' , przynajmniej tak pisze na doniczce i nie mylcie z 'juką". moze sie zatrula i jak tak to co robic, bo nieje juz od ok. 4 dni.
PORADZCIE COS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

42d3e78f26a4b20d412==