PDA

Zobacz pełną wersję : Drgawki i coś dziwnego -Bardzo Proszę O POMOC



Alek_Perun
26-02-2012, 08:41
Gdy dzisiaj wziąłem na ręce mojego Alice-a przeraziłem się. Gdy go kładłem dostał jak by ataku padaczki tylko że głowy. Ruszał głową przez kilka sekund i po tem znowu gdy go podniosłme i połżyłem to samo i to samo. Co to może być. Ostatno też stracił apetyt stał się apatyczny, no i coś dziwnego (białgo) wychodzi razem z "kupką". Czy to są robaki u Legwana? Miałem psa i widziałem robaki u niego zanim go odrobaczyliśmy- ale wyglądały inaczej. BARDZO PROSZĘ O POMOC. KAŻDĄ POMOC!

Marblo
26-02-2012, 10:47
YO!
Co do machania glowa to nie wiem, a co do tego bialego co wychodzi z kupa to postaraj sie to lepiej opisac jesli ma to konsystencje smietanki to jest to stala frakcja moczu i jest wszystko ok. Jesli to wyglada na cos innego postaraj sie to jak najdokladniej opisac i poczekaj na opinie bardziej doswiadczonych chodowcow. Napisz wiecej info jak duzy jest twoj leg ile ma lat jaka ma diete i warunki w jakich go trzymasz takie informacje moga byc bardzo pomocne w wystawieniu diagnozy. Zycze wszystkiego dobrego.

Seb
27-02-2012, 06:18
Witaj
Hehe zdaje sie że chodzi ci o takie potrzasanie w stylu z góry na dół przy jednoczesnym ruchu z lewej na prawą :-) Jeśli tak to po prostu daje Ci do zrozumienia że przekroczyłeś swoje prawa i wkroczyłeś w jego prywatność. Mój tez od czasu do czasu tak pokiwa a jak miał przez kilka dni samicę to myśłałem że wpadło mu to w nawyk.
Co do tego nie martw się to normalka (było też w fragmentach filmów na Planete pokazane takie samo zachowanie). Co do drugiej części pytania to już odpowiedź pojawiła sie powyżej i ja się pod nią podpisuję.

Pozdrawiam
Seb

Rysiek
27-02-2012, 09:14
Zgadza się i to potrząsanie ( czasem gwałtowne ) głową i biała frakcja moczu . Też się z tym zgadzam :-))). Pozdrówko! Rysiek

42d3e78f26a4b20d412==