PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysł...Problem...



figo
02-01-2013, 08:20
HEJ !!!
Mam zamiar wykonac takie duże terrarium 2,20 m x 1,35 m x 55 cm (wys.długosć.szer.) z płyt OSB a potem przedzielic je półkami tak zeby powstało takich kilka terrariów Jak to oceniacie ??? czy nie zapadna sie półki z tymi ciężkimi terrariami w których bede trzymać duze jaszczurki i weżę !!!
AHA i jeszcze jedno ja umiescic siatke wentylacyjną ??? może byc np. że kilka małych otworów w prawym dolnym rogu i kilka otworów w lewym górym rogu ???

MinuS
02-01-2013, 08:55
jak zrobisz do tego stelarz albo główną część i odpowiednio grube ścianki w środku to powinno być całkiem ok płyta OSB jest dość mocna, a co do tych kratek wentylacyjnych to nie bardzo kminię o co Ci chodzi, ale najlepiej by chyba było zrobić z tyłu na górze i z przodu na dole bo obki odpadają.

FarmeR
02-01-2013, 09:47
ja bym umocnik brzegi jakimis kontownikami.... tez niebardzo sobie to wyobrazam ale terra na dole zrob groba plyte a gorne z cienkiej by odciazyc to wszystko.... ale a co do wentylacji... jesli to bedzie jedno poziomowe to sprawa jest ulatwiona z przodu kazdego terra robisz wentylacje pod drzwiczkami ze szkla a na a przez caly sufit i bedzie odpowiednia wentylacja... na www.exo-fauna.com jest zdjeceie takiego duzego terra i moze ci tez tam pomoga... a swoja droga musisz miec calkiem spory dom bo na takie terra, i jeszcze dla agamek i juz lamparda ktorego masz....

42d3e78f26a4b20d412==