PDA

Zobacz pełną wersję : Ultra vitalux



Sebastian Kalkowski
20-03-2012, 04:51
Witam,
kto wie gdzie na terenie Warszawy, na 100% można kupić żarówkę Ultra vitalux?
Bo u dystrybutora mazowieckiego nie ma.
Może ktoś chce sprzedać swoją żarówkę?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Sebastian Kalkowski
20-03-2012, 05:13
Jeszcze raz ja.
A może ktoś z was mi pomoże i kupi mi tą żarówkę w swoim mieście i prześle mi ją pocztą lub kurierem na mój koszt?
Błagam pomóżcie! Moje legi nie mają chwilowo uv, a nie chcę aby były narażone na to przez długi czas.
Moja żarówka się przepaliła i nie mam nowej.
Nie mam też możliwości zainstalowania świetlówek w moim terra.
Pomocy...

meg11
20-03-2012, 10:31
Witam,
jestem w wawy i na ultra vitaluxa poluję już ok.3 mięsięcy.. hutrownia osrama cały czas przekłada czas dowozu tych żarówek.. obiecują, obiecują i nic..
ale dali mi otatnio nr tel, gdzie można złożyć skargę.. już ja z nimi zrobię porządek. ;-)
Ale jeśli wie gdzie, z chęcią tam pójdę i ją kupie.. :-)

Marblo
20-03-2012, 11:25
YO!
Sebastian nie wiem jak sie teraz sprawa ma w Gliwicach ale na poczatku roku byla do zdobycia na zamowienie czas oczekiwania ok 2 tyg wtedy cena to bylo 120 pln ale jest uzalezniona od kursu euro wiec nie wiem ile teraz bedzie kosztowala. Jesli ewentualnie bylbys zainteresowany to daj znac, jesli bedzie taka mozliwosc to moge kupic ta zarowe i Ci podeslac, tylko jest jeden problem teraz jestem bardzo zajety i najblizszy termin kiedy bede mogl pojsc do tego sklepu i zapytac o vitaluxa to bedzie pod koniec przyszlego tygodnia.

Rysiek
20-03-2012, 14:31
Czy tutaj próbowaliście się dowiedzieć - http://www.osram.pl/central.html . Pozdrówko! Rysiek

Sebastian Kalkowski
21-03-2012, 01:03
Raczej będę zainteresowany bo w Wawie nie ma na co liczyć.
Jak w przyszłym tygodniu już się zorientujesz w tym sklepie to poprosze cię o kupienie tej żarówy.
Czekam na jakieś info od ciebie.
Dzięki i pozdro

Sebastian Kalkowski
21-03-2012, 01:05
Rysiek,
przede wszystkim tam szukałem, obdzwoniłem wszystkich dystrybutorów i wszystkie sklepy w Wawie. Nie ma nigdzie i nie wiadomo kiedy się pojawi. Jakieś kłopoty w produkcji i nie wypuszczają do sprzedaży.
Może ty Rysiek masz jakieś zapasy?
Pozdro

Rysiek
21-03-2012, 01:24
Tego na zapas się nie kupuje :-))). To starcza na lata , moze i gada przeżyje. Jeśli u Was nie ma to na Śląsku też będą problemy. Pozdrówko! Rysiek

Marblo
21-03-2012, 14:18
Ok postaraj sie cos wykombinowac ja jak bede mial czas to zagladne do tego sklepu i napisze Ci co i jak jakby co to kupie i wysle Ci ta zarowe.

Sebastian Kalkowski
22-03-2012, 00:38
Dzięki.
Koniecznie zaglądnij do tego sklepu i daj odrazu znać.
Jak będzie to bez zastanawiania kup mi ją.
Póżniej się umówimy na jaki adres mi ją wyślesz,ok?
Z góry dziękuję ci za pomoc.
Pozdro

micgekon
25-03-2012, 04:28
Podobno Osram tylko raz na kilka miesięcy uruchamia produkcję ultravitaluxów i na razie trzeba czekać bo nie ma nigdzie nawet w Berlinie

42d3e78f26a4b20d412==