PDA

Zobacz pełną wersję : Do Rysia, Seba oraz Marblo - PILNE!!!



Fatman
21-03-2012, 22:15
Witam
Napiszcie mi wasze imiona i nazwiska bo musze je do protokolu wstawic. Rysiu podaj rowniez imie i nazwisko twojego kolegi od ptakow. Dzieki z gory!

Rysiek
22-03-2012, 01:06
Już poszło na gg :-))). Napisz ten protokół w kilku egzemplarzach i wyślij na te dwa adresy które podałem - http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=10&i=6475&t=6166 , lub wyślij do mnie kopię protokołu na meila, a ja się tym zajmę. Pozdrówko! Rysiek

Marblo
22-03-2012, 11:56
Jesli chodzi o protokol to jest dostepny na moim FTP-ie oraz na www.republika.pl/marblo jesli jestes zainetesowany(a) serdecznie zapraszam.

dr Robert
22-03-2012, 12:13
Przeczytałem protokół i obejrzałem te zdjęcia. Jeżeli coś mogę sugerować, to dziwnie brzmi "pawian przechadza się ...". To przechadzanie w tą i z powrotem to stereotypia - zaburzenie psychiczne u zwierząt trzymanych w pustych, ciasnych klatkach. Sugestia dokwaterowania innego pawiana do tak ciasnego pomieszczenia też może być kontrowersyjna (ciasno i mogą się gryźć). W każdym razie powodzenia w działaniach na rzecz polepszenia losu zwierzaków !

Rysiek
22-03-2012, 14:12
Jutro napiszę do Fatmana, aby w raporcie raczej zaproponować przeniesienie pawiana i pytona ( sorry, wszędzie pisałem, że to był boa a nie pyton siatkowany ) do zoo, bo w egzotarium nigdzie nie ma możliwości na stworzenie im właściwych warunków. Nie wiem czy to będzie realne, ale zaznaczyć warto. Zwolniło by się miejsce dla innych, mniejszych gatunków. Pozdrówko! Rysiek
Ps. To "przechadzanie" też zmienimy. To kopia na razie do konsultacji. Dzięki dr. Robercie za podpowiedź !

Fatman
22-03-2012, 14:26
Juz dopisalem wzmianke o przeniesieniu do zoo pytona i pawiana. A tak ogolnie to jak myslicie? Moze byc?

42d3e78f26a4b20d412==