PDA

Zobacz pełną wersję : Chcialbym skonczyc z samotnoscia mojego legwana....



Julek
30-03-2012, 15:24
Witam,
coraz bardziej sie zastanwiam nad przyjacielem dla mojego smoka! No i tu jest problem: czy moge trzymac gekona toke razem z moim legwanem???
Tak patrzylem na opis gekona i porownujac maja mniej wiecej takie same wymagania co do wilgotnosci i temperatury.
Czekam na Wasze wypowiedzi!

Seb
31-03-2012, 05:56
Witam
Z tego co mi wiadomo to gekony prowadzą raczej nocny tryb życia a po drugie odżywiają sie też innym pokarmen niż legwan. Jak chcesz z czymś połączyć Lega to już najprędzej agama błotna lu po prostu drugi legwan .

Pozdrawiam
Seb

Cross
31-03-2012, 07:53
Absolutnie nie wolno trzymać gekona toke z legwanem,gekony są agresywne i można je trzymać tylko z innymi toke.
Pozdrawiam !

Rysiek
31-03-2012, 09:22
Gdy legwan dorośnie i osiągnie duże rozmiary nawet agresywny gekon toke może być w opałach. To są różne zwierzęta i trzymanie ich razem jest nie wskazane. Drugi legwan lub zbliżona wielkością agama błotna chyba może być. Chodzi mi o to, żeby malutkiej agamy nie łączyć z dużym legiem. Pozdrówko! Rysiek

Macha
03-04-2012, 07:49
Gdzies wyczytałam, że lega można trzymać z agamą błotną lub bazyliszkiem:)

Pozdrawiam Magda

Macha
03-04-2012, 08:55
W opisie gatunku poczytaj:))

Lukas Cool
06-04-2012, 09:33
Zgadzam się z Macga
Ja teraz będe kupywał legwanice dla mojego legwanka
Stwierdziłem, że agama jest ładna (nie tak jak legwan) ale raczej nie, bo żywią się czym innym (agama mięsem) a gdybu legowi zasmakoway posiłki z mięsa to co w tedy, a poza tym jak moje legwanki będom miały jaja to bęse miał gromadkę :-))))))))

42d3e78f26a4b20d412==