PDA

Zobacz pełną wersję : Chce sobie kupic Legwana Zielonego ! Pomó¿cie mi!



Anita Kuzebska
22-04-2012, 10:25
Chce sobie kupic juz 12.06.03r. czyli w czwartek a chcialabym samiczke i niewiem jak rozpoznac to u mlodego Legwana Zielonego...:( po czym mozna rozpoznac? wyczytalam na stronie o Legwanach Zielonych ze samiec ma na brzuchu nad odbytem duzo wieksze otworki niz maja samice, ale nieiem czy u mlodych ok. 40cm. z ogonem da sie rozpoznac? prosze was odpiszcie!!! i czy legwany gleboko drapia? bo sprzedawca pokazal mi swoje glebokie blizny po legwanie zielonym! prosze pomózcie mi.................................

Rysiek
22-04-2012, 11:01
Drapią baaaaardzo głęboko, a gruczoły są na udach, a nie na brzuchu nad odbytem. Po legwanie możesz się spodziewać wielu nieobliczalnych zachowań. On nigdy nie będzie takim zwierzęciem jak kot czy pies. Musisz podjąć decyzję czy temu podołasz. Z rozpoznaniem płci u młodego legwana jest problem, ta wspaniała jaszczurka wymaga niestety poświęcenia czasu, cierpliwości i nigdy i tak nie wiadomo jak się zachowa :-))). Jeśli uważasz, że podołasz temu wyzwaniu i masz miejsce na terrarium 200x100x200 ( dł. szer. wys. ) dla dorosłego legwana to warto go mieć . Pozdrówko! Rysiek

Rysiek
22-04-2012, 11:01
Masz fotki na priva ! Mały i duży :-))). R&G

Anita Kuzebska
23-04-2012, 02:37
ok:)

42d3e78f26a4b20d412==