PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie



Tomek Tasior
24-04-2012, 08:54
Czy legwan liniej takze na ogonie,poniewaz zauwazyłem u niego dzisiaj ze ma dziwnie popekany ogonek i juz mu schodiz kawałek skóry.Nie iwem co o tym mysleć a i przy okazij juz dwa razy postawił klocka i nie ma tej białej mazi (jest minimalnie),natomiast wypróznia duzo wody.Co to moze być .Pozdrawiam

Pogs
24-04-2012, 09:14
Moim zdaniem wszystko jest ok. Daj mu czas a zostawi Ci wiecej bialej mazi :) (wielkich ilosci tego towaru to nie ma...) . Moj szczegolnie upodobal sobie ubrania do zaznaczania swojej obecnosci ;-/

Tomek Tasior
24-04-2012, 09:29
hehe mój robił zawsze do wody ale po tym jak zaserwowałem mu kompiel w wannie to nie ma mowy zeby wszeł do miski z woda.Chwilowo nie mam terrarium i zrobiłem mu taki kącik i zawsze lata z parapetu na podłoge i wali klocka na kocyk normalnie jak piesek bardzo fajnie normalnie wychowany legwan.

Andzia
25-04-2012, 00:39
Tomku,
wszystko o.k. Ogonek linieje tak samo jak i cala reszta. Co do bialej mazi i skladnikow tego, co Leg wydala to bywa roznie, raczej nie ma okreslonych proporcji. Moja Legutka czasem tylko sika, ale standardowo zalatwia sie co dziennie lub co drugi dzien.

Mad
25-04-2012, 01:53
A mój potrafi zrobić i trzy kupy w ciągu dnia :0

FIfatrAFa
26-04-2012, 06:06
Moj tek kupka kilka razy dziennie,a ostatnio nawet nauczyl sie schodzic z galezi 2 metry na sam dól.Tam wali klopa i wraca na góre

emil
19-05-2012, 12:28
a moja legwanica jest bardzo mądra. jak jest w terrarium zatko kiedy cos ulepi ale zato jak ja wyciagne to zaraz leci na moje pryko i wali...
MĄdre zwierze no nie ???
p.s. tylko codziennie trzeba sprzatac...

42d3e78f26a4b20d412==