PDA

Zobacz pełną wersję : dwa legwany



Ewa Filipinska
06-06-2012, 23:20
Witam !
Od wczoraj mój Leon ma koleżankę ! Zapoznanie wyglądało na początku niezbyt mile bo Leon chyba poczuł się panem swojego terrarium, ale pozniej było juz OK. Spali przytuleni do siebie. Leon ciągle stara się zwrócić uwagę samicy i kiwa głową w jej stronę (pewnie chce się jej spodobać :)).
Jeśli macie parę legwanów to napiszcie jak one razem żyją w jednym terrarium. Myślę, że moje legwanki się juz zaprzyjaźniły - choć bałam się, że Leon może nie chcieć koleżanki w swoim domku.
Pozdrawiam

Ewa

Marcin S-c
07-06-2012, 01:55
ŚWIETNIE , ŻE MASZ WIĘKSZE STADKO, ALE MOGĄ CIĘ DOPAŚĆ TE SAME PROBLEMY CO MNIE. NIESTETY KIWANIE GŁOWĄ TO NIE ZALOTY A POKAZYWANIE KTO JEST PANEM NA TYM TERENIE. OBAWIAM SIĘ, ŻE PRZEJAWY AGRESJI WOBEC SIEBIE MOGĄ SIĘ NASILAĆ (ODPUKAĆ...).

Ewa Filipinska
07-06-2012, 02:54
Niestety wiem, że kiwanie głową to nic dobrego. Ale przejaw agresji był tylko na początku jak włożyliśmy nowa legwanicę do terrarium a potem było juz OK. No i to, że tak spali przytuleni do siebie. Mam nadzieje,że nie będzie źle.

Ewa

Tusipek
07-06-2012, 03:37
Hej - jesli mozesz to aktualizuj watek - jestem ciekawy co bedzie dalej

Pozdro.

Ewa Filipinska
07-06-2012, 05:52
OK !
Jak narazie legwany leżą obok siebie na półce w terrarium i wygrzewają się pod lampką.
Zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam
Ewa

Nicko
07-06-2012, 14:02
Z moimi jest tak samo , najpierw się atakowały , a teraz ciągle są razem i śpią przytulone. Pozdrawiam !

Ewa Filipinska
07-06-2012, 23:19
Wczoraj już samiec nie atakował nowej koleżanki. Nawet mogła siedzieć w jego ulubionym miejscu czyli baseniku z ciepłą wodą. Razem jedli. I znowu spali przytuleni do siebie. A więc juz chyba się zaprzyjaźnili.
Pozdrawiam

Ewa

Maciek
26-06-2012, 03:15
czy ma może pani jakiegoś legwana na zbyciu

42d3e78f26a4b20d412==