PDA

Zobacz pełną wersję : Ile czasu??



arture
11-06-2012, 12:31
Ile czasu wasze Legwany (od zakupienia) próbowały uciec z terrarium bo ja juz mam swojego prawie miesiac i nadal kopie torf i szuka jakies luki do wyjscia :) żeby uciec

KORSAKOW
11-06-2012, 12:35
mój próbował wydrapac się z terra około miesiąca potem też miał takie napady ale rzadziej

arture
11-06-2012, 12:43
No wlasnie muj ma coraz zadrzesze te napady i coraz czesciej mu sie tego odechcewa:)

meg11
11-06-2012, 14:24
Arture, napisałam już dwa posty niżej ;)
CIERPLIWOŚCI (!!!)
Moja jak była jeszcze dzika i musiała siedzieć w terra, nałogowo drapała w szybę, stawała na dwóch łapkach i drapała.. :)
A teraz szybka od terra jest non stop otwarta, i sama tam włazi jak ma ochotkę się pogrzać :)
Cóż za inteligencja.. ;))))

Pozdrówki!

Saurus
24-06-2012, 13:23
moj lubi spacerowac i kopie od kiedy ma terra-pierwsze pol roku to byl wlasciwie chow bezterraryjny mial malutkie terrarium(60x50x40) i konar przykrecony do sciany jak go kupilem mial 45 cm siedzial w ciagu dnia na konarze pod oknem dachowym, na noc schodzil spac do terra.zalatwial sie jak w naturze-wychylal sie z galezi i zalatwial potrzeby prosto na podloge kiedys siedzialem przy biurku slysze szuranie o galaz i nagle przeleciala kolo mnie legwania kupa... teraz kopie w terra(ma 10 cm warstwe drewienek) a jak go wypuszcze to na spacer i potem leniuchowac :-)

42d3e78f26a4b20d412==