PDA

Zobacz pełną wersję : sekcja terrarystyczna - Śląsk!!! wchodzisz w to??



pol
04-01-2013, 12:03
witam serdecznie wszystkich terrarystów ze Śląska,
bo to dla nich wlasnie mam propozycje:
na terenie Zabrza działa Związek Akwarystyczno-Terrarustyczny "Bystrzyk Pereza"
w ramach jego dzialalnosci zaproponowalem utworzenie sekcji terrarystycznej!!!
narazie prosilbym osoby zainteresowane spotkaniem organizacyjnym o kontakt,
oraz wpis tu na forum!!!
!!!prosze takze by nie zostawiac tu pytan i jakichkolwiek komentarzy, a kierowqac je do mnie na gg lub maila
terminem spotkania bylaby któras z niedziel marca, ustalimy ja w miare mozliwosci wspolnie, puki co prosze aby ludzie zainteresowani uczestniczeniem w takim przedsiewzieciu wpisali sie ponizej
dzieki wielki, pozdrawiam Paweł

DamSta
05-01-2013, 02:49
Świetny pomysł. Dwa lata temu byłem na wystawie organizowanej przez ten związek. Od strony terrarystycznej nie było przebojów ( na rybkach się nie znam), może czas to zmienić.

Adam Fojcik
05-01-2013, 08:19
Ja bardzo chętnie!
Mieszkam w Zabrzu więc nie bede miał problemów z dojazdem:)

SamsoN
05-01-2013, 11:37
Zjawie sie na bank. TYLKO TAK CO PODASZ DOKŁADNĄ DATE:)
pozdrawiam

dark
06-01-2013, 03:11
dajcie znac kiedy spotkanie zjawie sie napewno i zobaczymy co dalej

pozdrawiam
Dariusz Woźniak

Martyna
06-01-2013, 08:05
Podaj czas i godzinę :) Jeśli nie będę miała w tym czasie zajęć, pojawię się napewno.

alice
06-01-2013, 08:14
j.w
data, godzina, jesli nie skoliduje z czyms innym bede :)

Norysek
06-01-2013, 08:17
Mieszkam w Sosnowcu. Pisze się na to.

Kender2004
06-01-2013, 08:49
Dopiero co zaczynam "zabawe" z ptasznikami. Wspólne spotkania :) ciekawe ile śląsk ma miłych dziewczyn ptasznikarek? ;)

KORSAKOW
06-01-2013, 09:34
a na czym ta dizałalność miała by polegać? bo ja swoich zwierzakó na wystawe nigdy nie dam... wiec co ten klub będzie robić?

a organizacja wystaw akwa też nie była rewelacyjne
np: nikt nie potrafił mi powiedzieć czy apisto pandurini będą na sprzedaż, i nikt nie chciał mi dać namiaru na hodowce który akwa z nimi wystawił

bez sensu.. "proszę przyjechać juto o 11, zamykamy i ponoć jakies ryby będą na sprzedaż...."

pol
07-01-2013, 00:16
witam z tego co zauważylem zainteresowanie jest dosyc dooze:)
Korsakow - w poscie prosilem o opinie i komentarze do mnie, a nie na forum
prosba nadal aktualna!!
na czym dzialalnosc bedzie polegac dowiecie sie na pierwszym spotkaniu, ja jestem tylko pomysłodawca i w pewnym sensie "rekrutatorem"
jeżeli komus nie beda odpowiadały założenia i cele owej sekcji nikt go na krzesle w środku nie utrzyma, choc mnie zalezy zeby spotykac sie w jak najwiekszym gronie

nadal prosze o dopisywanie sie kolejnych chetnych

pozdrawiam Paweł

Jackmen
07-01-2013, 00:44
jasne że w to wchodzę. Prosze tylko o powiadomienie kiedy i gdzie.

James
07-01-2013, 07:52
Hehehehe... do Korsakowa mówisz żeby nie zadawał pytań na forum, a gdzie? wysłałem jakis tydzień temu i jakies 3 dni temu pytania na gg a tu zero reakcji! Zniechęciło mnie to więc e-maili też nie pisze.

loktok
09-01-2013, 04:41
Po to jest to forum zeby zadawac pytania, bez sensu jest zeby wszyscy pisali do ciebie w tajemnicy a ty w tajemnicy bedziesz na nie odpowiadal,

Pozdrawiam Lk

Dodi
09-01-2013, 16:28
Mozemy porozmawiac np. o zalozeniach tego zwiazku przy okazji gieldy w Swietochlowicach wtedy najlatwiej bedzie zebrac duza grupe terrarystow a pewnie i ty bedziesz mial stoisko.
Pozdrawiam
Witold Plucik

James
10-01-2013, 11:14
Wydaje mi sie ze kolega sie speszył bo wogole nie odpowiada nia na forum mail i gg

Martyna
11-01-2013, 15:18
Pol nie moze odpowiedziec z prostego powodu - jest poza Slaskiem i prawdopodobnie nie ma dostepu do neta :) Wiec w swoim imieniu prosze o chwile cierpliwosci... :)

Pozdrawiam

pol
14-01-2013, 23:52
wielkie dzieki Martyna:)
moj opis gg brzmial przez ostatnie dnie:
"nie bedzie mnie kilka dni + nr tel dla niecierpliwych"
a jak widac niecierpliwi zamiast czytac wola pisac
prosilem zeby tu nie pytac bo chcialem zobaczyc jakie jest zainteresowanie owym przedsiewzieciem, a znajac zapal komentatorski internautow spodziewalem sie wlasnie dyskusji na miliony postow i nie wiedzialbym kto w koncu jest zainteresowany, a kto nie, a zeby to potwierdzic pewnie napisalby historie brzydkich doswiadczen, od obcowania z owym Zwiazkiem do rozczarowan ze Św Mikołajem włącznie, 5-10 osób dopisalaby "hehehe", 5-10osób "ja tez tak mialem :(("

JA NIE NAPISALEM ZE SEKCJA ISTNIEJE I MA JUZ KONKRETNE ZALOZENIA I SZUKA LUDZI KTORZY JE ZREALIZUJA, TYLKO ZE JESTEM JEJ POMYSLODAWCA !!!
MYSLE ZE NAJLATWIEJ BEDZIE WLASNIE SPOTKAC SIE I POROZMAWIAC O JEJ ZALOZENIACH, MYSLALEM O TERMINIE OK POLOWY MARCA, ALE ŚWIETOCHGLOWICE TEZ DOBRY POMYSL (DZIEKI DODI)

pozdrawiam Paweł

p/s: jak wrócilem i zobaczylem ze jest juz 15 zainteresowanych ucieszylem sie
kiedy tu wszedlem - jestem rozczarowany, "ale forum jest dyskusyjne"

42d3e78f26a4b20d412==