PDA

Zobacz pełną wersję : ZLOT WE WROCŁAWIU



Nook
13-08-2011, 17:33
JAKIE WRAŻENIA? WIEM ŻE NIE WSZYSCY JESZCZE WRÓCILI... WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z KULTURALNEGO SPOTKANIA NA CAMPINGU "ŚLĘŻA". CZEKAMY NA RELACJE, JA NIC NIE SPŁODZE, NIE MAM SIŁ NA TO...

ukar
14-08-2011, 03:22
Z mojej strony to żałuje że miałem tak mało czasu ale ja i moja żona jesteśmy zachwyceni organizacją i osobami które spotkaliśmy.Nadal nie wiem jak wygląda Nook???SZkoda że omineły mnie spotkania nie oficjalne ale to właśnie przez brak czasu a nie chęci ,po tym co zobaczyłem jestem pełen optymizmu i nadzieji że będzie to poważne i trwałe .
Pozdrawiam wszystkich

Jarek Zajączkowski
14-08-2011, 03:37
Dziękuję Wszystkim za udział (73 uczestników) oraz chęć uczestnictwa (145 osób nieststy nie dojechało). Na "owoce" Konferencji oraz sprawozdanie trzeba będzie trochę poczekać ale ich pojawienie wydaje się być nieuniknione ;). Trzeba ochłonąć............ .
O wszystkim będziecie mogli dowiadywać się na bieżąco z "Forum"

Silicon
14-08-2011, 05:19
Z przyczyn organizacyjnych nie dotarłem do Wrocławia, byłbym wdzięczny za informacje o tym co się tam działo i jeśli to możliwe kilka zdjęć. Jakie były tematy wykładów?

kamilczako
14-08-2011, 10:21
Ja też nie dotarłem, przez cholerne połaczenie kolejowe. Nie zdążyłem na przesiadkę.










Boa constrictor imperator

coolary
14-08-2011, 14:00
Siema!!!

Ja dotarłem do Wrocławia w piątek późnym wieczorem a wróciłem 40 minut temu (niedziela 22.00). Było zajebi...e. Poznałem kupe ludzi których do tej pory znałem tylko z internetu. Super!! Extra!!

Dodi
14-08-2011, 14:23
Ja do Wrocławia dotarłam z czego się bardzo cieszę!
Poznałam masę ciekawych ludzi.
Wykłady były bardzo ciekawe,atmosfera wręcz rodzinna.


Kto nie dotarł powiino mu być smutno!!!
Pozdrawiam dr.J.Zajączkowskiego

Moby_
14-08-2011, 15:58
;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((;(:(

ja nie moglem pojechac bo mi starsza uczyc sie caly weekend kazala...moze jakies zdjecia zamiescicie na stronce???please...:P


no i pozdro 4 all
beer is whith us;)

Mateusz
15-08-2011, 01:54
Ano na zlocie bylo EXTRA!!! Pozdrawiam Nooka, dra. Zajączkowskiego, Awikularie, Voraxa, Wicia, Coolarego i wogóle wszystkich i jeszcze raz wielkie podziekowania dla Dodi:-)

Awikularia
15-08-2011, 04:32
Moim zdaniem było w porządku, szczególnie wykłady na temat CITES i dyskusja po wykładzie. Nareszcie dopasowałam sobie twarze do nicków :P
Pozdrwaiam wszystkich, których poznałam osobiście, jak i tych, którzy nie dojechali!

42d3e78f26a4b20d412==