PDA

Zobacz pełną wersję : problem z witaminami



KODZAK
06-07-2012, 14:57
mam prosbe w jaki sposób podać legowi witaminki ponieważ ak posypie mu zieleninke to wcale jej nie jje jak dosypie do gerbera tez nie chce i do wody dodaje a wody nie ubywa

Jacku
07-07-2012, 03:07
Teraz wyszły nowe witaminy o smaku i zapachu owoców Sera Reptilin w kroplach. Podaj je :)))) może się skusi i podawaj na małe ilości ulubionej karmy czekając, aż się wchłoną. Jest jeszcze jedna metoda ( dotyczy ona osobników zdrowych ) 1 dzień głodówki i po tym dniu posyp lub polej karmę witaminami ( zmniejszoną dawką, bo i tak teraz ma ich dużo z letniej karmy ) A ten gerber to kwiat, czy jedzenie dla dzieci ...
pozdrawiam!

Izabela
09-07-2012, 12:03
Posypuj lup polewaj witaminami to, co Twój legwan najbardziej lubi. W moim przypadku jest to najczęściej banan.

Justyna Z
10-07-2012, 13:41
W przypadku mojego lega sprawdza sie gotowanie (lekkie) mrozonego groszku i brukselki - sa to jego przysmaki. Posypuje mu witaminkami to danie i wcina. Poczatkowo nie tolerowal witamin, lecz po zakupie Reptimineral H (vitamins & minerals) firmy Sera zmienil zdanie i teraz wylizuje z nich spodek, tak sie rozsmakowal.
Pozdrawiam,

Rysiek
11-07-2012, 02:20
Sprawdzonym sposobem jest też umieszczenie dawki witamin między dwoma plasterkami klejącego owocu np. banana, brzoskwini. Legwan nie ma bezpośrednio dostępu do smaku proszku bądź kropli. To sprawdziło się w przypadku mojego legwana. Pozdrówko! Rysiek

michał nierodzik
14-07-2012, 08:05
kup w płynie najlepsze śa firmy ;sera; i np rano weż daj mu z reki kawałek z witaminkami napewno weźmie bo po nocy bedzie głodny a dopiero potem daj cała miseczke
hi pozdrawiam!!;)

KODZAK
17-07-2012, 14:23
dzieki za wszystkie odpowiedzi ale to co piszecie to już probowałem jeszcze tylko musze spróbować tego co powiedział mi rysiek dzięki
pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==