PDA

Zobacz pełną wersję : ..::Piciu::..



Nashua
17-08-2012, 01:23
Mam pytanko apropos wody. W jakiej postaci, znaczy sie pojemniku podawać wodę legwankowi. Czy wstawić ją w jakiejś miseczce? Czy może są jakieś inne sposoby. Bo wiem, że legwanki zlizuja również wodę, która osiada na ściankach terrarium po zraszaniu, no ale to chyba nie jest wystarczajace, bo musi być ciągły dostęp do wody. :-) Prosze więc o informację na ten temat.

meg11
17-08-2012, 02:05
wodę podawaj w jakiejś stabilnej miseczce, masz rację, że ta zlizywana nie wystarczy :)
mój zrobił się ostatnio takim pijaczkiem, że nic nie robi tylko pije i pije :)

Pozdrawiam

Darius
17-08-2012, 11:32
Kurcze a mój mimo tego że dostaję wodę to nigdy nie widziałem żeby pił a mam go już trochę wstydliwy jakiś czy co? na prawie dwa lata tylko raz widziałem jak spija wodę z listka a tak bym chciał to zobaczyć może zamontuje jakąś kamerę 24H :))))

meg11
17-08-2012, 11:35
mój też bardzo dlugo się z tym ukrywał :)
ale od lata kilka razy dziennie podstawiam mu miseczkę pod pysia i pije :))))) tzn..liże wodę, tak jak koty :)

Papec7
17-08-2012, 14:07
moj legwan to sie nigdy z tym akurat nie kryl a wode pija tak ze zanuza pyszczek do polowy i macha jezyczkiem a pozniej podnosi wysoko glowe tak jakby ta woda miala mu splynac i gotowe czasami nurkuje i nie wiem co chce przez to uzyskac ale pod woda chce sie przedostac gdzies dalej ale natrafia na scianki :) wczesniej prawie wogole nie wchodzil do wody bo mial za maly basenik ale teraz ma nowe terra i wszystko w porzadku :) ale sie rozpisalem pozdrawiam

meg11
17-08-2012, 23:10
o właśnie o tym zapomniałam, mój też jak kończy piciu, podnosi wysoko pyszczka i jezcze zawsze przy tym ma worek nadymany :) hehe, coś w tym jest :))))
ps.a w basenie robie te same akrobacje co Twój Papec :)

Jacku
18-08-2012, 02:19
Meg musisz mieć duży basen :))))) skoro robisz w nim akrobacje. Mój robi dokładnie tak samo jak i Wasze, popije i szaleje w wodzie. "Kopie", nurkuje ... itp. Pozdrawiam

Rysiek
18-08-2012, 03:58
Ja też jak jestem w basenie robię akrobacje :-))))))))))))))) . Mój legwan raczej mało pije i widziałem to tylko kilka razy w ciągu 4 lat. Wodę ma dziennie świeżą . Pozdrówko! Rysiek

__DAWID__
18-08-2012, 18:51
W TELARIUM PREFERUJE SIE 2 POJEMNIKI Z WAGA JEDEN BASENIK DZIE SIE KOMPIE DRUGA MISECZKA KTORA NIEPRZEWROCI

Nashua
19-08-2012, 02:49
Dziękuję wam za wszystkie informacje. Mój legwanik został zaopatrzony w stabilny pojemniczek z wodą :-)
Pozdrawiam!

42d3e78f26a4b20d412==