PDA

Zobacz pełną wersję : pierwsza wylinka ??



Kozub
27-08-2012, 13:15
Hwj moj zielony Ozzy ma pierwsza wylinke na razie glowa matowa sie zrobila w sumie on caly stracil kolor ale na glowie juz mu schodzi skora po malutku i nie wiem czy oprocz zraszania podloza a jest to zmielony kokos moge mu jakos pomodz w tym i jeszce jedno ile trwa srednio taka wylinka calego ciala pozdrawiam DZIEKI za INFOO

Marblo
27-08-2012, 13:34
Siemka. Chyba nikt nie odpowie Ci dokladnie ile srednio trwa wylinka calego legwana roznie to bywa czaesm maja wylinke na calym ciele od razu a czasami etapami i wtedu ten okres sie wydluza. A oprocz zraszania podloza mozesz rowniez zraszac samego legwana byle nie za zimna woda. Jesli nie bedzie to dla niego wielkim stresem mozesz go wykompac w cieplej lecz nie za goracej wodzie. Do kompieli mozesz rowniez dodac napar z rumianku na pewno mu to nie zaszkodzi.

Dorota
27-08-2012, 14:15
:) zgadza sie , ja tak robie:)

Nashua
27-08-2012, 16:07
Ja mojego Zielonego polewałam w terrarium strumieniem cieplutkiej wody, co powodowało odchodzenie skóry. Jak tylko gdzieś uciekałam z butelką, to leg pod nią się wręcz wpychał. Podobało mu się :-) Była to pierwsza wylinka mojego pupilka, którą przechodził u mnie (czyli 5 dni po przyjeździe ze sklepu).

Nashua
27-08-2012, 16:09
Poprawka... 4 dni po przyjezdzie ze sklepu ;-) Ale to chyba nie ma zanczenia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w przechodzeniu wylinki :-)

42d3e78f26a4b20d412==