PDA

Zobacz pełną wersję : osamotnienie :/



meg11
06-09-2012, 13:19
czy wasze legwany też tak jak mój czują się samotne, kiedy się poświęca im mnie niż zazwyczaj czasu ???
Moja legwanica jest nie do poznania odkąd skończyły mi się wakacje :( wcześniej czułam jej oswojenie względem mojej osoby a teraz, zachowuje się tak jakby mnie nie znała :((( no może nie zupełnie, ale stała się małym "dzikuskiem" :(

Dorota
07-09-2012, 06:55
Meg , mój legus tez tak reaguje jak mam mniej czasu dla niego , zachowuje sie tak jakby sie bał , później mu to mija jak troche posiedzi ze mną.
Pozdrawiam:)

meg11
08-09-2012, 13:33
słuchajcie, mam kolejny problem, a mianowicie od wczoraj legwanica jest jakby w jakimś letargu.. przynajmniej ja tak to odbieram :/
siedzi cały dzień w bezruchu na fotelu i caly czas obserwuje podłogę, a jak do niej podchodzę to chyba "budzi się" z tego letargu i nagle wystraszona odskakuje ode mnie, co z nią jest???
Dodam, że nie zdażyla się żadna sytuacja, która mogłaby przerazić legwanicę, poprostu spędzam z nią teraz dużo mniej czasu.

Inka25
09-09-2012, 07:40
Meg może ty za bardzo się przejmujesz, rozpieściłaś legwanicę ciągłym zajmowaniem się nią. A może po prostu twój leg zwyczajnie przechpodzi deprechę, co by nie było niczym dziwnym z uwagi na pogodę. Pozdrawiam

meg11
09-09-2012, 07:44
a kto by się za bardzo nie przejmował mając tak cudnego stwora??? :)
depresje itp.sprawy to mój zawód, niestety:/ i raczej to co innego :(

Rysiek
09-09-2012, 11:39
Psychoanalityk i nie wie , że trzeba znowu z legwanem do łóżka, tak jak to było w czasie choroby ? :-). Żartuję i nie wiem co może być powodem ;-(. Meg, są różne chwilowe zachowania legwanów i mam nadzieję, że wszystko wróci do normalności. Pozdrówko! R&G

42d3e78f26a4b20d412==