PDA

Zobacz pełną wersję : ?????co mu jest???????



karolina2
27-09-2012, 12:38
Moze moglby mi pomoc cenna diagnoza??? Otorz zauwaylam ze fekalia mojego legwana sa jakies inne!! duuuzo jest płynnej przezroczystaj substancji a wczesniej była ona bardziej zwarta i było jej mniej! Ciemna czesc kupki tez jest troszke zadsza i ma jasniejszy kolor :( a białego kawaleczka jest bardzo malutko ale jak zawsze! Czy ktos spotkał sie z czym takim???Chciałam jeszcze dodac ze ogolnie dolarek czuje sie swietnie! czy jest powod do obawy? jesli chodzi o jedzenie to dostaje jak zwykle tylko ze wczesniej wszystko było ok:((((

pozdrawiam

Darius
27-09-2012, 14:33
Plynnan substancja byla bardziej zwarta co to znaczy? U mojego lega na poczatku kupki tez mialy malo tej plynnej czesci a taraz jest jej bardzo duzo i ma ona konsystecje bialka z jaj kurzych. Wydaje mi sie ze stosunek tych trzech substancji tzn tej ciemniejszej , bialej i plynnej nie jest staly i zalezy od diety. Na razie nie panikoj poobserwoj go i jego kupki mysle ze to nic powaznego ale gdyby to sie jakos pogorszylo to reaguj (wet.). A przy okazji poszperaj w starszych postach powinnas cos o tym znalesc. :)

KODZAK
29-09-2012, 06:48
sory odpisał bym ale jem własnie w tej chwili pyszne naleśniki i nie moge już tego czytać sory
pozdrawiam

Jacku
29-09-2012, 09:03
Witam, związane jest to ze zmianą diety. Czy zwiększyłaś ilość owoców w diecie?
Pozdrawiam!

42d3e78f26a4b20d412==