PDA

Zobacz pełną wersję : lustrzane odbicie



ANd
23-10-2012, 12:20
ludu pracujacy!nie dawajcie legwanom i nie dopuszczajcie ich do luster dzis zaobserwowalem walke mojego lega z lustrzanym odbiciem,na domiar zlego jak chcialem go z tamtad zabrac to dal mi sie we znaki, i teraz mam fajna bliznioche na paluchu:P
no pozdrawiam to tyle na dzis....ludzi wspolczujacych mojemu palcu (lub mojej glupocie=joke) zapraszam do wpisow:P

meg11
23-10-2012, 13:23
yo!
kiedyś mi brat powiedzał, że widział fajną scenkę w tv jak legwan "bawił się" ze swoim odbiciem w lustrze..
spróbowałam.. i nie polecam nikomu..;) leguś się tak bardzo przeraził swojego odbicia, że zaczął spierzać gdzie pieprz rośnie:)
a ostatnio jak siedział przy mnie na biurku, zobaczył się przez przypadek w lustrze i .. zaczął kiwać łebkiem:)))) rywala chyba zobaczył:D

Justyna Z
23-10-2012, 14:09
mam w domu sporo luster i Kortez za kazdym razem, jak wychodzi z terra obchodzi je wszystkie i wszystkim swoim 'rywalom' pokazuje kto tu rzadzi kiwajac glowa ... praktycznie nie zdarza mu sie atakowanie lustra, choc kiedys mial taki wypadek. wyglada to pociesznie: najpierw obchod mieszkania (pokoj, przedpokoj, lazienka i meble w kuchni), pozniej spacer w inne ciekawe dla niego miejsca, a na koncu wspina sie po linie na swoja polke, gdzie czeka na niego ciepla (odpowiednio zabezpieczona) mata grzewcza i tam zasypia. w nocy przenosze go do terra.
Pozdrawiam,
J.

meg11
23-10-2012, 15:56
nie no, normalnie chyba się wproszę na kawkę żeby zobaczyć ten legwani raj.. bo widzę, że nieźle mu urządziłaś dom;)
linka? hehe, na to nie wpadłam:)

ANd
23-10-2012, 16:47
tak tak hehe i mnie zapros,z checia popatrze:Pa co do meg?moze sie spotkamy?:)/niedlugo bede w stolicy:):P/pozdrowka!

Justyna Z
24-10-2012, 01:34
meg11, ANd
jezeli jestescie z Wa-wy lub tu bywacie - zapraszam.
Pozdrawiam,
J.

KODZAK
24-10-2012, 05:44
nój również kiwa głową jak tylko zobaczy sie lustrze a anolis którego posiadam jak przystawie mu lustro do terra to nawet nie ma szans aby od niego odszedł cały czas skacze i chyba chce żebym mu kupił samiczke?

ANd
24-10-2012, 08:23
heheh no moze moze nie mozna go tak samego z lapkami tylko zostawic bo ci lega jeszcze z gwalci;P

42d3e78f26a4b20d412==