PDA

Zobacz pełną wersję : biedna iguana



klosu
23-11-2012, 05:41
a więc wczoraj byłem w jednym ze sklepów zoologicznych w świnoujściu sklep znajduje sie w uznamie poszedłem zobaczyć czy mają tam jakieś pajączki patrze na jedno z terrari a tam 10 cm iguana w beznadziejnych warunkach 1cm warstwa podłoża zaraz pod nią mata grzewcza w środku było 45stopni iguana nie miała kawałka ogona była wychudzona nawet niewiem czy żyła i nadodatek była karmiona sałatą spytałem sie takiej grubej sprzedawczyni czy ta iguana wogule żyje a ona nawet niespojrzała sie na terra i powiedziała że ona tylko śpi co o tym myślicie?

reveille
23-11-2012, 07:26
toz. powinienes dopisac: po czym znalazlem numer lokalnej siedziby tozu i zrobilem co trzeba; skladam raport i odmeldowuje sie. http://www.toz.pl/jednostki.html

Marblo
23-11-2012, 11:14
Toz ma w dupie co sie dzieje z gadami, nie wiem po co ta instytucja wogole istnieje nawet gdyby chcieli cos zrobic przewaznie maja zwiazane rece a bardzo czesto z checiami tez nie jest najlepiej czego kiedys bylismy swiadkami !!! Na dobra sprawe to nic nie mozesz zrobic. Co najwyzej mozesz pojsc do tego sklepu i powiedziec w jakich warunkach legwan powinien przebywac i czym powiniem byc zywiony. A nastepnie trzymac kciuki aby to do nich dotarlo. To smutne ale niestety prawdziwe.

42d3e78f26a4b20d412==