PDA

Zobacz pełną wersję : Legwanowi wlączylo sie LOVE



Papec7
25-11-2012, 08:03
Jak w temacie tzn 3 razy dziennie wychodzi z terra szwęda sie bezcelu i co chwila na mnie wchodzi moze sie zakochal :P stalo sie tak po tym jak mu troszke podnioslem temperature. Nigdy wczesniej nie lubial mojego towarzystwa bez powodu jakim byl suchy pokarm

xKubax
25-11-2012, 08:06
hehe to fajnie !!!
ja czekam az sie mojemu wlaczy hehehehe :)))

Pozdrawiam ! Kuba

meg11
25-11-2012, 08:12
mojej się włacza po kilka razy dziennie:)

ps. Kuba, nie czekaj na to z taką niecierpliwością, bo jeszcze będziesz miał dosyć tych legwanich czułości;)

Tomy
25-11-2012, 09:13
moj robi mi sniadanie i odsnieza samochod :PPPPPP

xKubax
25-11-2012, 10:38
dosyc ? ! a Ty masz dosyc ?! :)))
Ja mam go narazie dopiero 2 tyg. i poki co to sie napatrzec na niego nie moge :D takze na czulosci tym bardziej czekam :DDD

Pozdrawiam ! Kuba

meg11
25-11-2012, 11:12
ja mam jak najbardziej dosyć,
czasem tak mnie wkurza tym, że non stop chce się ze mną "bawić", że przestaję nad sobą panować;)

przykład:

siedzę przy biurku i się uczę, zielona siedzi u siebie w półce, nagle jej coś odbija i przychodzi do mnie, próbuje wskoczyć na mnie z łóżka, kiedy jej się to nie udaje podchodzi z drugiej strony i wskakuje mi na kolana z podłogi, siedzi siedzi i nagle zaczyna się kręcić, więc ja ją spowrotem do półki, a ona spowrotem na mnie.. i tak cały dzień ja ją potrafię wynosić do półki, a ona przyłazi i wskakuje na mnie:/
grrr.. ;)

xKubax
25-11-2012, 11:23
aaaaahahahahahahahahahahahahaha :))))

wiesz - poki co to zazdroszcze :D tez bym tak chcial...

ps. widze ze rzadzisz na forum :)) gratuluje !! :))

Pozdrawiam ! Kuba

meg11
25-11-2012, 11:24
Kuba, a gdzie Ty to zobaczyłeś? :>

xKubax
25-11-2012, 11:26
na glownej stronie forum.... jest napisane ! "Moderator : meg11"
:)))

Saurus
29-11-2012, 01:34
heh a moj ma terra takie za ma mzliwosc wyjascia na klape na jednej czesci(klapa otwierana, z szba, jakbede mial dobre fotki to zamiescze)a po prawej stronie terra jest biurko, kiedys leg siedzial na zmontowanej tam na jakis czas lampce na klepie i sie grzal, ja obrabiam lekcje i nagle cos mnie uderzylo w lewa skron tak ze sie zachwialem na krzeselku zastanawiam sie co sie stalo patrze a to moj Smok skoczyl mi na glowe bo mu sie nudzilo wsadzilem go na klape a on jeszcze pare razy skozyl w koncu zamknalem go w terra bo trudno bylo cokolwiek robic w takich warunkach innym razem stalem tylem do niego a przodem do wysokiej szafki jak byl na spacerze nagle skoczyl mi z lozka na potylice(lozko wysokie, okolo metra) a ja walnalem czolem o krawedz szafki :-)

Beata_U
02-12-2012, 16:36
A moj leg chyba widzi we mnie tylko kogos, kto daje mu jedzonko, wymienia wode, sprzata, prasuje skarpetki... ;-P
Przychodzi do mnie w takich sytuacjach:
- Robie cos w terra a on ma akurat ochote wyjsc na spacer i wchodzi mi na reke, zebym go wyniosla
- Mam w rece jakis smakolyn, na ktory on ma ochote
- Siedze w miejscu, przez ktore on musi przejsc, zeby dojsc tam gdzie chce
Nie kocha mnie;-( Moze dlatego, ze juz kogos ma. W koncu cala sciana na przeciwko terra jest zrobiona z lustra, wiec ma tam przyjaciela ;-) Ale on wydaje sie obojetny w stosunku do swojego odbitego towarzysza. Moze jeszcze mnie pokocha. Do milosci trzeba dojrzec ;-)

42d3e78f26a4b20d412==