PDA

Zobacz pełną wersję : Bliskie spotkanie



Rysiek
25-11-2012, 11:23
Miałem dzisiaj dwukrotnie bliskie spotkanie z zębami mojego legwana. W południe, gdy go karmiłem z ręki przypadkowo z liściem pekinki na którym były kiełki złapał moje dwa palce - wskazujący i ten obok - wiecie jaki :-) Rodzinka oglądała Kinomaniaka i moje "ała" skwitowała " CICHO!". Niewdzięcznicy, jeszcze się śmiali ze mnie ;-( Krewka się polała i trzeba było przykleić plaster. Mam dwa tipsy :-) Żeby było śmieszniej chwilkę temu dawałem Guciowi liście fasolki i gdy się skończyła kolejna porcja zanim sięgnąłem po następną, on wziął mój palec owinięty plastrem za jakiś smakołyk i znowu mnie ugryzł w to bolące miejsce :-((( Nigdy tego nie zrobił mi tak boleśnie. To przypadek, ale wiem, że MBD to on nie ma :-) Imadełko w pyszczku ! Nie polecam tej próby na uścisk szczęk w przypadku dorosłych legwanów. Nawet śmiesznie mi się teraz pisze na klawiaturze z zawiniętymi paluchami :-) W załączniku te ząbki, które mnie ugryzły. Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że legwany mają zęby :-) Pozdrówko! Rysiek

Jacku
25-11-2012, 11:28
Rysiu takie masz doświadczenie w hodowli. często piszesz o szkodliwości mięsa w diecie legwanów, a tu proszę .... czym Rysiu karmi Gucia !?!? ... MIĘSEM, a raczej krwią :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

meg11
25-11-2012, 11:29
ja pierdziele, ale ząbki:)))
Już kiedyś był wałkowany ten temat, ale moja na 100% nie ma żadnych ząbków:/

Rysiek
25-11-2012, 11:30
Meg ona ma ząbki, spróbuj :-) Jacku, ty też ze mnie się śmiejesz łobuzie ! Pozdrówko! Rysiek

xKubax
25-11-2012, 11:32
a czy moj maluch tez ma juz zabki ?! czy jemu wyrosna potem ?!
wiem ze jego ugryzienie nie bedzie porownywalne do ugryzienia Gucia - oto sie nie boje , pytam z ciekawosci :)

Pozdrawiam ! Kuba

Kenias
25-11-2012, 11:33
Ryśku dzięki Tobie choć na chwile pojawił mi się uśmiech na twarzy :) a na foto czaszunia zielonego dla ciekawskich ...

KRB
25-11-2012, 11:37
HI!!! RYSIEK JAK CZESTO PODAJESZ PALCE GUCIOWI???? A WOLI TE Z PRAWJ REKI CZY Z LEWEJ???;))))

KRB
25-11-2012, 11:39
OK ZARTOWALEM MOJ JEST DUZO MNIEJSZY A MAM JUZ DWIE BLIZNY NA PALCACH. KOGO MY TRZYMAMY W DOMACH??? ONE ZAPOMINAJA KOGO TE RECE KARMIA!!!!!! POZDRAWIAM;)

meg11
25-11-2012, 11:40
KRB, chyba chciałeś napisać "one zapominają, że te ręcę je karmią" ;)

Jacku
25-11-2012, 11:41
gdzieżbym śmiał ... błłehhhhhheeeee i to wymowne CICHO !!! od kochanej rodzinki. A tak serio, to Dex też ma konkretne ząbki, ale osobiście nie wiem, czy tak ostre jak Gucia :))) Meg Twoja samica musi mieć ząbki:)
Pozdrawiam

meg11
25-11-2012, 11:42
NIE MA !!!!! już się z tysiąc razy przyglądałam i nic:(

KRB
25-11-2012, 11:43
KOGO,KOGO!!! A KTO BEDZIE KARMIL DZIECI JAK LEGWAN POOGRYZA MI PALCE????

meg11
25-11-2012, 11:44
a w ten sposób, oks, już się nie czepiam;)

Rysiek
25-11-2012, 11:46
Dawałem mu prawą ręką, więc te palce gryzł :-) Meg daj jej paluszka, a nie przyglądaj się :-))) Co do rodzinki to mają u mnie przes... za ten śmiech. Zero czułości z mojej strony ! Trzeba było to widzieć, Kinomaniak ważniejszy niż moje palce :-( Pozdrówko! Rysiek

KRB
25-11-2012, 11:49
TAK WIEC CZLOWIEK W BARZE ZAMAWIAJACY 5 PIW DWOMA PALCAMI NIE MUSI BYC STOLARZEM. MOZE BYC HODOWCA LEGWANOW ????????;)

Beata_U
02-12-2012, 16:37
Tez kiedys myslalam, ze moj leg nie ma zebow. Kiedy byl maly, faktycznie nie moglam ich dostrzec, ale teraz sa dobrze widoczne. Smoczek tylko raz mnie ugryzl, gdy byl maly i dziki (juz wtedy poczulam, ze choc niewidoczne, na pewno gdzies tam musza byc). Az mnie ciarki przechodza, kiedy sobie pomysle, ze moze mnie takimi zebiskami teraz ugryzc. Dlatego karmie go zawsze ostroznie i bardzo uwazam, kiedy cos przy nim robie i widze, ze jest zdenerwowany. Wole nie ryzykowac i nie sprawdzac jaka ma sile uscisku szczek ;-)

W moim przypadku o wiele gorsze sa zadrapania. Chocbym nie wiem jak uwazala i tam mam zawsze strasznie podrapane rece. Zreszta nie tylko rece. Ale to chyba problem kazdego legwaniarza. Trzeba wybierac: albo ladne, gladkie raczki, albo jaszczurka. Ale ja tak kocham Smoka, ze nawet te blizny moge mu wybaczyc :-)

42d3e78f26a4b20d412==