PDA

Zobacz pełną wersję : MEG11 MODERATOREM :-)



KORSAKOW
29-11-2012, 10:46
Właśnie zauważyłem że Meg 11 zostałe modem, tego forum, co o tym sądzicie?

Ja osobiście się ciesze że od dziś konflikty na lini moderator - legwaniarze będą sporami "w rodzinie" ;-)

No i wraca temat spotkanie Meg i Seba ;-D i oczywiście ich podopiecznych (Robal to ponoć damski bokser ale przy wdzięku legwanicy Meg napewno wymięknie)

a moderatorzy sobie podyskutuja o moderownaniu ;-)

a teraz na serio,

1. czy to że modem jest meg oznacza że nikt inny ze strony nie ma już możliwości kasowani postów itp?

2. Jeśli tak to może zaprośimy tu Alicje? może do nas wróci?

Meg co ty na to?

meg11
29-11-2012, 10:52
witam:)
Korsaokow, ja tu "sprzątam" już ze dwa miechy, tylko że dopiero to się teraz wydało, Nook chciał mieć czyste sumienie i dlatego wpadł na genialny pomysł podpisania kto daną grupę moderuje;) to po primo.

Kolejna sprawa, Ja kontra Seb:)
hehe, wszystko już zostało między nami wyjaśnione na privie;)

Następna- ja tu sprzątam i nikt inny:P

To by było na tyle, sprawujcie się dobrze, żebym nie musiała na Was narzekac;))))

A Alicji nie znam:/

meg11
29-11-2012, 11:53
a i jeszcze jedno..
może wkońcu zrozumiecie coś ad. tych linków i przestaniecie się ze mnie śmiać;))))

w końcu porządek na forum być musi:)

xKubax
29-11-2012, 12:39
ja juz pisalem ze nic naprzeciwko tym linkom nie mam :)))

a wracajac do sprawy Meg!
mi nie przeszkadza ze jest moderatorem !
"nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma , wrecz przeciwnie ja tu siedze z prawdziwa przyjemnoscia"
najwyzej jak zacznie wprowadzac rzady totalitarne to przeprowadzimy jakas rewolucje !!!

Pozdrawiam ! Kuba

KORSAKOW
29-11-2012, 12:51
rewolucja tfu! obrzydliwstwo ;-)

A z twoich linków nikt kogo znam się nie śmieje, nawet ostatnio rozmawialiśmy w knajpce z Ryśkiem: że Nook najchętniej widziałby wszystkich piszących tak jak Meg...
no tak ale do tego trzeba mieć taką cierpliwość jak Meg...

Otwarta zostaje sprawa Alicji, niech ci którzy ją znają i pamiętają napiszą co sądzą o moim pomyśle, wszak teraz zapraszamy ją do naszego domu, nie ma tu żadnych "obcych" ;-)

Rysiu co ty na to?

KORSAKOW
29-11-2012, 12:53
A pozatym dlaczego piszesz o Ja KONTRA Seb? ja o żadnym sporze nie wiedziałem, ale na forum żałowałaś że nie przyjechałaś do Świętochłowic si ę z nami zobaczyć live, a o ile pamiętam w szczególnosci żałowałaś że nie poznałaś Sebastiana, a spotkanie dwóch legwanich modów mogło by być ciekawe ;-)

xKubax
29-11-2012, 13:00
mowisz ze rewolucje nie ?! hehehehehe to wyjdziemy na ulice i bedzimey blokady robic :P heheheh

Pozdrawiam ! Kuba

elefantao
29-11-2012, 14:35
Alicja zna sie na rzeczy,jestem jak najbardziej za

daniel4444
29-11-2012, 14:52
a ja jako jeden z najmlodszych na forum powiem wam tak mam zamiar kupic legwanana narazie robie terrarium, zrobie beda warunki to go sprowadze ale mniejsza o to bylem na wielu forum dotyczacych zwierzakow mam psa, kota, i królika w domku ale nigdzie nie znalazlem tak fachowych informacji i tylu ludzi ktorzy naprawde znaja sie na danej dziedzinie, jakie znaczenie ma kto sprzata hahaha wazne ze wy tutaj jestescie i ze maozna od was uzyskac fachowe informacje i pomoc. i mam nadzieje ze dalej tak bedzie bo nie wyobrazam sobie trzymania legwana w domku bez waszej pomocy mysle ze moglbym zrobic mu krzywde ( nieswiadomi oczywiscie ) pozdrawiam wszystkich.
A z meg nie powinniscie sie smiac bo wiele osob pyta o cos co latwo znalesc w wyszukiwarce ja tak robie i nie musze pytac narazie

Marblo
29-11-2012, 15:54
Zrozumiemy ale nie przestaniemy :PPP :))))

Marblo
29-11-2012, 15:59
Witka :)
Jesli chodzi o Alicje to jestem jak najbardziej za!!! Ale nie sadze aby sie zgodzila pisac na tym forum i po tym co sie kiedys dowiedzialem to wcale jej sie nie dziwie :(((

Marblo
29-11-2012, 16:01
A tak poza tym to fajno ze Meg jest naszym moderatorem a nie tamten..... no ten.... a juz zapomnialem :P

bizon
30-11-2012, 01:29
Alicji nie trzeba zapraszać gdyż jest takim samym uczestnikiem forum jak każdy z nas, poza tym jest ładna, inteligentna i zna się na rzeczy. Raczej zastanówmy się jak zagwarantować jej że ktoś ją znów nie obrazi.

Rysiek
30-11-2012, 02:26
Alicja nie wróci . Korsakow - to se ne da pane :-) Ma swoje powody. Prowadzi swoją stronę i swoje forum. Przedwczoraj z nią rozmawiałem na gg i miałem propozycję odnośnie jej strony, ale z braku czasu musiałem jej odmówić. Meg, Korsakow napisał o Sebastianie, bo on jest również moderatorem forum o legwanach właśnie u Alicji :-) Szkoda, że jej tu nie ma, Nika również milczy :-( Pozdrówko! Rysiek

KORSAKOW
02-12-2012, 16:30
;-(

ANd
04-12-2012, 11:32
taa, a ten post ma wiele z legwanami,,,,,,/pozdro meg11

Marblo
09-12-2012, 15:07
Meg bedzie miala piekna dziare ale nie chce zdradzic gdzie......... hmmm moze pozgadujemy ?? :]]]]]]]]]]]]]]]]

loktok
10-12-2012, 04:10
Oj dawno mnie tu nie bylo i widze ze pod moja nieobecnosc wiele sie dzieje, gratuluje Meg ale troche sie boje co to bedzie jak Meg bedzie rzadzila :-))) wszyscy bedziemy musieli chodzic jak w zegarku :-))) Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz gratuluje Meg :-))))))))


LK

meg11
10-12-2012, 04:22
hmmm..
Pozdro dla Loktoka :P

a z Tobą Marblo, wiesz co się stanie ;)

xKubax
10-12-2012, 05:12
piekna dziare ?!
skoro mowisz ze piekna to znaczy ze wiesz jak wyglada wzor ! :)))))
to bedzie Ci latwiej zgadnac gdzie ! :D

Pozdrawiam ! Kuba

KORSAKOW
10-12-2012, 07:53
ja stawiam na legwana, a miejsce? stawiam na bark ;-)

marblo wiesz coś więcej? ;-)

Marblo
10-12-2012, 08:05
Wiem zabijesz mnie i wykasujesz wszystkie moje posty z tego forum ;) :PPPPP

Marblo
10-12-2012, 08:08
Wiem tylko tyle co napisalem Meg jest tajemnicza :)
Nie wiem co to za wzor ale stawiam ze bedzie na lopatce :)))
Meg musisz jakas nagrode dla zwyciezcy wyznaczyc :PPPPPP

Awikularia
19-12-2012, 16:08
Zaraz, zaraz.... Czyli ze co, terrarystyka to strona alicji?? Pierwsze slysze.... A terrarium to strona nooka?? Hmm, nie wydaje mi sie..... Jak juz, to terrarystyka to dzielo kobera, alicja byla tam tylko moderatorem... Nie mam nic przeciwko niej, ale prosze o nieprzeinaczanie faktow: www.terrarystyka.com.pl NIE jest strona alicji. Alicja jest tylko czescia terrarystyki.... Alicja owszem, ma swoja strone, zdaje sie ze wonderland...

42d3e78f26a4b20d412==