PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam Pomocy



METTLER
05-12-2012, 15:37
Jestem nowy ale nie boje sie do tego przyznać chciałbym zostać szczęśliwym posiadaczem legwana ale zanim dokonam zakupu chciałbym się jak najwięcej dowiedzieć, ponieważ nie chce zamęczyć zwierzaka przez niewiedze. Więc prosze o wskazówki jeśli to mozliwe.z góry dziękuje i pozdrawiam METTLER

Jacku
05-12-2012, 15:43
Witaj na pokładzie :))). Na początek przestudiuj opis i FAQ http://terrarium.com.pl/faq/index.php?kat=1 ,to podstawowa lektura ;))) a w razie niedosytu informacji pytaj na forum, zawsze ktoś Ci pomoże i doradzi.
Pozdrawiam

celtic
06-12-2012, 03:01
I tu masz wielki + za samo podejscie do sprawy :)

Legwany, jak wiadomo, nie sa zwierzakami, które mozna po prostu miec. W ogole nie ma zwierzat, które by sie mialo tak ... po prostu. Kazdym trzeba sie indywidualnie opiekowac i to z sercem :) a upodobane przez wielu z nas smoki to wymagajace stworki, ale wystarczy troche sie poduczyc (ja własnie tez jestem na tym etapie) i juz nie wydaje sie jego 'hodowla' taka skomplikowana :)
W kazdym razie powodzenia w poszukiwaniach i zgłebianiu wiedzy ;)
Wiem juz ze tutaj sa ludziki, ktore bardzo chetnie pomoga i pomagaja :) (prawda Jacku? :))

Bym proponowała tylko troszke zmienic pkt 26 w FAQ :) po naszych burzliwych dyskusjach i wszystko bedzie cacy :)

a tym czasem zmykam do ksiazeczek moich :)

Pozdrowionka

Madzi

Marblo
06-12-2012, 07:50
Witaj!
Zrob jak radzi Jacku a jesli nadal bedziesz potrzebowal info to pytaj smialo :)

Jacku
06-12-2012, 08:40
... pewnie, że pomogą, bo po to tutaj są :)))

Jacku
06-12-2012, 09:10
pkt. 26 FAQ uzupełniony ;) dzieki za sugestię, już zapomniałem, że ja to pisałem :))) ( nooo nie sam - z pomocą kilku forumowiczów )
Pozdrawiam!

celtic
07-12-2012, 16:51
noooooo :) teraz to mi sie prawie calkiem podoba :)
doczepiłabym sie jeszcze jednej rzeczy... ale to juz .. taka.. bardziej kosmetyczna sprawa :)
dobra Jacku.. niech Ci bedzie :) pkt 26 jest ok :)

Pozdrowionka :)

Madzi

Jacku
08-12-2012, 06:11
no :) Kobietą to tylko kosmetyka w głowie :)))
Pozdrawiam!

celtic
08-12-2012, 13:05
wcale nie tylko !! :)))))))))))

Buziaki!

Madzi

42d3e78f26a4b20d412==