PDA

Zobacz pełną wersję : Zapanuje zgoda ???



ak850
18-12-2012, 14:45
"Leoś (a) i Junior w jednym spali domku.Leoś na górze , Juniorek na dole" .Tak było do tej pory , czyli przez ok. rok .Czasami małe zgrzyty, starszy(a) przegonił małego z wyższej gałęzi , ale ogólnie ok.W nowym terra chaos , każdy chce rządzić . Mały był szybszy , panoszy się a starszemu wydaje się , że on tu królem .Młodszy jednak zażarcie walczy o swoje i czasami jest niezła kręcioła i muszę interweniować .Co robić ???????????????????????????????? Przyzwyczają się czy też któryś zaliczy większe bęcki i będzie musiał w końcu ustąpić.Dodam , że młodszy dorównuje wzrostem starszemu.Narazie mam jeszcze dwa terra i mogę je rozdzielać .Najdziwniejsze , że na neutralnym gruncie , tzn. w pokoju , wannie , na mojej głowie itp. nie tłuką się wcale .A i jeszcze jedno - na noc zgodnie , same ( mają otwór w terra i mogą wchodzić i wychodzić , nawet same sobie otwierają ) wędrują we dwoje ogonek za ogonkiem do starego terrarium i zgodnie układają się do snu.Leoś na górze , Juniorek na dole.I co ja mam robić.Jak je pogodzić w nowym terrarium , bo chcę się pozbyć starego???

xKubax
18-12-2012, 14:50
a w starym terrarium tez tak walczyli ?!
hmm wydaje mi sie ze Ty nie mozesz wiele zrobic , sami musza dojsc do porozumienia ... ale ja tam nie wiem , moge sie mylic :(

Pozdrawiam ! Kuba

ak850
18-12-2012, 14:52
Do tej pory nie miałam problemów,było ok.

Jacku
19-12-2012, 02:49
Gdzieś to już było poruszane wcześniej, ale nie będę "odbierał chleba Meg" Ona kocha linki :)))))))))))

ak850
19-12-2012, 03:45
Było , ale może ktoś zdobył nowe doświadczenia i się ze mna podzieli .

42d3e78f26a4b20d412==