PDA

Zobacz pełną wersję : Inteligentne gadziny



daf
21-12-2012, 05:28
Mój legwan jest bardzo mądry z tego co zauważyłem. Zawsze gdy chce wyjść to podchodzi do prawych drzwi, które są otwierane. Gdy tylko zobaczy puszkę z jedzeniem od razu rzuca się do drzwi. A jak z inteligencją u waszych smoków???
Pozdrawiam Kacper!!!

KORSAKOW
21-12-2012, 05:59
tak sobie ;-), inteligencja u legwanów ogranicza się do żarcia i tego jak tu sobie wyjść na spacer

STIW
21-12-2012, 10:47
Moj jakby byl inteligetny to by mnie polubil :)))

Tylik
21-12-2012, 13:13
Mój to jak tylko zobaczy że idę z jego miską z swiżo przygotowanym jedzeniem to nie da mi nawet wsadzić jej do terra tylko włazi na ręke i wsuwa ;-) A drugi przykład to tylko jak zobaczy krzesło pod terra że stoi to skrobie pazurkami żeby go wypuścić na spacerek po domciu :-) taksamo też chce wyjść jak widzi że sobie siędzę przed kompem i jak mu tylko otworzę terra to chwilę pobiega se po dywanie i po moim łóżewczku i wskakuje i siedzi aż ja się nie rószę na ramieniu u mnie (- nie tylko u mnie ale i także braciakowi mojemu wchodzi na ramię jak on siedzi - wkońcu leg musi wiedzieć co w necie słychac ;-D)

Sipe
21-12-2012, 13:54
Mój nie wychodzi chętnie na spacerek, muszę go wyciągać w rękawiczkach bo gryzie strasznie i to boleśnie. :( Ale jak go wyciągnę to zawsze kupkę zrobi w przedpokoju na płytkach (nigdzie indziej), nawet jak najpierw jest na spacerku, to sam wychodzi z pokoju. Jeżeli chce iść do terra, jest na wysokości 150cm nad ziemią i nie mam jeszcze drabinki to czeka pod nim jak dam mu rękę żeby sobie po niej wyszedł.


---------------------------
Iguana Iguana
Pyszczaki (j.Malawi)

Marco
23-12-2012, 08:08
A mój legwan sam wchodzi i wychodzi. Wychodzi żeby zrobić kupę i wraca!!!! To się nazywa tresura :-D

42d3e78f26a4b20d412==