PDA

Zobacz pełną wersję : 2 legi



Letaa
21-12-2012, 15:00
Mam 3letnia nieagresywna samice , zastanawiam sie czy po przeniesieniu jej do nowego terra bede mogla dokupic drugiego lega , mam na mysli podorsnietego maluszka... zastanawiam sie czy moja samica nic mu nie zrobi......

FIfatrAFa
21-12-2012, 17:29
Ja mam 80 centymetrowego samca i jestem zdecydowany dokupic mu na walentynki samice.Tylko nie wiem jak to zrobic by kupic jak najmniejszego lega i wiedziec ze to samica

pozdrawiam

dygut
23-12-2012, 06:55
Osobisce odradzam tego mam 2 legwany jeden to na 100% samica (2,5roku) mniejszy byc moze samiec a byc moze druga samica (1,5roku). Niestety wiekszy atakuje mniejszego raz go dosyc okaleczyl wiec teraz musze trzymac je osobno , a to stanowi dosc duzy problem .


Pozdrawiam M.D.

ak850
25-12-2012, 08:29
Lepiej to sobie dokładnie przemyśl , bo później mogą cię spotkać przykre niespodzianki ze strony twoich miluśińskich . Ja też mam dwa legi i ostatnio coraz częściej myślę , że o jednego (niestety) za dużo . Samica ( 2,5) i samiec ( 1,5) od roku mieszkały razem , nawet spały przytulone splatając się łapami ( żałuję , że nie zrobiłam fotek bo to już niestety przeszłość) .Od ok miesiąca są problemy .Samiec dojrzał , pojawiły się hemipenisy , więc mam 100 % pewności , że to on.Zaloty mu w głowie ,łazi za nią krok w krok . ONA się broni i atakuje.Musiałam je przenieść do większego terra i niestety nie mogę ich spuścić z oka , bo chwila nieuwagi i awantura gotowa.Do opieki i pomocy zaangażowała sę cała rodzina , ale i tak jest ciężko.Dodam , że legi są pozytywnie stawione do wszystkich domowników.Długo rozważałam zakup tego drugiego , zrobiłam to z listości , bo wydawało mi się , że temu starszemu jest smutno i źle w pojedynkę .A teraz sama nie wiem czy uda mi się je pogodzić.

42d3e78f26a4b20d412==