PDA

Zobacz pełną wersję : Klimatyzacja



Cross
31-12-2012, 13:15
Mam pytanie : Czy legwan żyjący sobie spokojnie w terrarium po jakimś czasi przyzwyczai się do ludzi i będzie chodził po rękach ,jadł z ręki itd . ?Za odpowiedzi z góry dizękuję.

Inka25
31-12-2012, 13:57
Zazwyczaj tak, ale ty musisz się do tego przyczynić, krok po kroku go oswajając, a nie tylko obserwując jak żyje w terrarium. Mój jest bardzo oswojony,a są przypadki że ludziom nie udaje się tego dokonać choć bardzo się starają. A więc powodzenia i nic na siłę.:)

BS
31-12-2012, 14:44
Jak będziesz dużo przebywał i bytował w jego towarzystwie to napewno się ,, zklimatyzuje'' no chyba że będziesz w pokoju z aklimatyzacją
Basia

Jacku
01-01-2013, 03:15
Tak, ma kolosalne szanse na to. Polecam http://terrarium.com.pl/faq/index.php?kat=1&fid=22
Pozdrawiam:)

KORSAKOW
01-01-2013, 05:37
ja polecałbym ci najpierw coś przeczytać na temat zielonego a potem zadawać tego typu pytania, zacznij od FAQ-u na tej stronie, każdego legwana da się "przyzwyczaić" do siebie ale nie każdy będzie oswojony tak jak podałeś to w swoim poście, to dzikie zwierzęta a nie psy

Cross
01-01-2013, 09:48
Dzięki za odpowiedzi. A co do wypoweidz Korsakowa .Mam dwa legwany jednego od roku ( 14 lutego minął rok ) adrugiego od 10-11 miesięcy.Ten pierwszy jest oswojony ,a drugi nie tzn.rzuca się przy kontaktach i wogóle.Dlatego pomyślałem czy jeśli dam mu spokój to może się zaaklimatyzować ? Bo obydwa razem żyją w jak najlepszej zgodzie .Śpią razem ,jedząrazem nawet przy lampkach jedząrazem .Czasem tylko jedenna drugiego wchodzi i pod ich ciężarem się przewracają ,a to śmiesznie wygląa. A z tym wchodzeniem to chodzi który pierwszy lepsze miejsce przy lampce będzie miał .

42d3e78f26a4b20d412==