PDA

Zobacz pełną wersję : galeria



Unit
01-01-2013, 09:50
W kakadu w galeri we wrocławiu maja duzego legwana w oplakanym stanie za 1450 zł co o tym sadzicie chcą sie pozbyc poprostu zbednego chorego gadzika jestem przeciwny i zdenrwowany bo moja kolezanka oddala go tam za darmo a o ni chca jeszcze kase............

Rysiek
01-01-2013, 10:07
Fajna koleżanka ...;-((( Duży legwan w opłakanym stanie ?;-((( Co ona z nim robiła, że do tego doprowadziła ? To, że galeria chce jeszcze kasę za darmochę którą dostali, to polska rzeczywistość. Aż mnie korci, żeby ... Rysiek

Unit
01-01-2013, 10:11
ale to oni go doprowadzili do takiego stanu a nie ona !!!

Darius
01-01-2013, 10:15
No to po co oddawała zdrowego lega do sklepu:((((
Myślę że gdyby tylko zapytała to tylko na tym forum można by było znaleść parę osób które mają już jakieś doświadczenie i chętnie by go przygarneły a teraz za taką cenę i w takim stanie to nie wróże mu dobrze na przyszłość:((((((

Unit
01-01-2013, 10:21
bo nie miala miejsc w domu a musiala oddac juz

Rysiek
01-01-2013, 10:44
Unit, niezbyt precyzyjnie to napisałeś i źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że koleżanka oddała chorego legwana do Kakadu. To jednak niewiele zmienia (tylko sorry dla koleżanki) , bo głównym nieszczęśnikiem jest legwan, któremu pobyt w Kakadu, a tym bardziej cena źle wróży ;-( Trzeba było napisać na forum, bo tłumaczenie, że nie miała miejsca jest w tym wypadku nieuzasadnione. Legwan nie rośnie z dnia na dzień i 2,3 a nawet 4 miesiace temu zajmował go tyle samo lub niewiele mniej. Całe nieszczęście tych gadów polega na tym, że ludzie nieświadomie kupują małą, zieloną jaszczurkę nie zdając sobie sprawy z tego, że będzie to duży jaszczur. Rysiek

KORSAKOW
01-01-2013, 12:56
pozatym. na legwany jest masa chętnych i nawet duży okaz szybciutko znalazłby nowego właściciela,

Saurus
01-01-2013, 13:14
no tak, ale za ta cene...i tak pewnie w polsce trafilby do jakiegos rozpieszczonego bachora ktory by go zameczyl na smierc albo do kogos kto chcialby nim poszpanowac, rzadko zdarza sie racej ze kupuje je ktos doswiadczony, prawda?

Rysiek
02-01-2013, 08:01
Saurus, ten legwan był za darmo 8-) . Poczytaj pierwszy post Unita. Pozdrówko! Rysiek

Saurus
02-01-2013, 08:55
za darmo byl oddany mowie o cenie za jaka jest w sklepie

Rysiek
02-01-2013, 08:58
Teraz cena jest wysoka, ale zamiast dać go do sklepu można było szukać kogoś chociażby przez forum. Jeszcze wtedy jak był za darmo. Pozdrówko! Rysiek

afrox
05-01-2013, 12:40
he... już lepiej żeby tkoś nim szpanował niż żeby miał umierać w męczarniach lub żeby go zabili nie....!!!! nie lubie ludzi którzy tak robią ale jeszcze bardziej nie lubie takich jak ta koleżanka...nie zastanawiają się co robią a płaci za to tylko biedne zwierzątko!!!! dobrze chociaż że go na wolność przez kibel nie wypuściła....

42d3e78f26a4b20d412==