PDA

Zobacz pełną wersję : Łączenie gatunków.



Albi
16-01-2013, 07:04
Witam.Coraz częściej, szczególnie na tym forum, można zobaczyć temat typu: "Czy można łączyć coś z czymś". Mnie osobiście to denrwuje i być może, niepowinnam pisac tego tutaj, ale LUDZIE, POD ŻADNYM POZOREM, NIE ŁĄCZYMY RÓŻNYCH GAT. ZWIERZĄT, między innymi dlatego, że inne zwierzeta mogą być nosicielami choroby, która jest dla nich nie szkodliwa, a dla innych zwięrząt przeciwnie - czasem nawet bardzo. Więc proszę Was, nie piszcie postów typu: czy można łączyć szczura z pytonem (może i głupi przykład, no ale jest ^^) bo sądze, że wieksząść a może nawet wszystkie odpowiedzi bedą przeczące. Dziekuje za "wysłuchanie" i życzę wszystkim zdrowych pupili.

treewood
16-01-2013, 07:55
tak ... widze, ze pewnie marto wkurzylas sie z powodu mojego tematu "Łączenie różnych gatunków (gady, płazy)" (http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=1&i=10726&t=10726) .

I jednak wychodzi na to, ze co do tej sprawy sa zdania podzielone gdyz jest pewna osoba, ktora laczy anolisy z rzekotkami i poleca.
Niektorzy mysla inaczej

I teraz nie wiem jak mam reagowac na te negatywne odpowiedzi ... Tak jak na Twoje podejscie czyli "Odpisywac na wszystko na NIE bo taka jest zasada" czy "Potwierdzanie wlasnym doswiadczeniem".

Albi
16-01-2013, 10:53
Nie tylko przez twój post napisałam swój, jak poszukasz znajdzie sie ich o wiele, wiele więcej, i tak szczerze od dawna miałam cos napisać na ten temat, ale myslałam, że może ktoś też zwróci na to uwagę. I może rzeczywiście, są takie gat. które można łączyć, ja jednak sądze że lepiej aby były one w osobnych terrariach. Dziękuje za odpowiedź.

kubus
16-01-2013, 12:30
sorry ze sie w trancam ale po to jest to forum zeby sie czegos dowiedziec lepiej sie spytav niz zrobic jakies głupstwo z niewiedzy a zwierzaki na tym ucierpia chyba mi tego nie zaprzeczycie??

treewood
17-01-2013, 14:10
kubus << albi wg mnie ma racje ... mnie tez irytuja ciagle te same pytania ... na, ktore jest ZAWSZE ta sama odpowiedz ... jednak nie jest to regula ... bo wystarczy spojrzec do watku jaki podalem ...

SID7426170
25-01-2013, 04:13
Dopisuje sie do opini ze zadawanie takich pytań jest troche dziwne . sam zajmuje sie terrarystyką od niedawna i wydaje mi sie ze to troche dziwne zmieniac to co natura sama zrobiła przez tyle lat - na taki pomysł moze pwaść tylko człowiek !!

42d3e78f26a4b20d412==