PDA

Zobacz pełną wersję : UWAGI NA TEMAT SPOTKANIA W KATOWICACH



KORSAKOW
12-01-2013, 13:45
Spotkanie odbyło się jak planowano, knajpa bardzo przyjemna, moze tylko wynoszenie pustych kufli (po bezalkoholowym) szwankowało, frekwencja rewelacyjna, "legwanarze" w komplecie, nawet Nika (u której odkryliśmy pewne masochistyczne skłonności ;-) ) przyszła, Loktok wdawał się w pełne literackiego piękna polemiki na temat "czy jajko to mięso", Rysiu też jak zwykle nie zawiódł, Fatman przynósł kupę ( ;-) ) w słoiczku, jak przystało na porządnego dilera kupy legwaniej klasy extra, Seb.... no cóż, spóźnienie o kilka godzin i przyjście bez zapowiedzianej anetki, nie ujdzie mu na sucho. Gadzinka z facetem była miłą niepsodzianką bo się nie zapowiedziała, ale przyszła bez kupy... ;-), Papec miał szansę odebrać przyznaną mu przez Marlbra nagrodę "czajnika" zlotu, ale Marlbro sie nie palił do jej wręczenia, zamiast tego palił L&M-y, Organizator jak przystało na organizatora przyniósł obiecaną kupę, nie tak okazałą jak Fatman z Martą, ale zawsze kupe, Pozatym silna frakcja pajęczarsko-gekonia, (nauczyli nas mierzenia pająków, "z nóżkami czy bez?") No i oczywiście pan Marek Brachaczek!, obiecał zresztą sie wypowiedzieć na forum wkońcu! czekamy na zdjęcia białych-zółtych legwanów i inne cenne rady. Co się chwali pan Marek nie prostestował kiedy dowiedział sie że spotkania działają jak sekta, jak już raz sie wpadło, zawsze trzeba być. Bardzo ciekawa rozmowa na koniec spotkanie między frakcją katowicką legwaniarzy a panem Markiem

a teraz plusy imprezy
- fajny lokal...
- Nika (za pokazanie się i ujawinienie swojej prawdziwej natury)
- Loktok (za to że się rozkręcił.... ;-) )
- Pan Marek (za to że był i że miejmy nadzieję będzie juz na każdym kolejnym spotkaniu)

minusy impresy
- Rysiek (bo po jego wyjściu, wszyscy "zaczeli się zbierać")
- i wszyscy ci co nie przynieśli kupy! (to dla dobra nauki miało być!)

P.S. tekst pisze bezpośrednio po przyjściu do domu, 4 bezalkocholowe krązą w żyłach, jeśli ktoś poczuje sie obrażony to badzo przepraszam

P.S 2 Meg, nie było cie.... nieładnie.... zapamiętamy....

loktok
12-01-2013, 13:50
Ty powinienes zostac powiesciopisarzem, zawsze walniesz taki elaborat, no ale wkoncu tego ucza na politologii zeby wciskac kit pospolstwu :-))))) (mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi), spotkanie rzeczywiscie super, a co do mojego rozkrecania to ja jestem rozkrecony ale nie zawsze :-)))), oby tak dalej i zeby sie te spotkania staly nowa swiecka tradycja (takie spotkania czwartkowe)

Pozdrawiam LK

I nie moge sie juz doczekac gieldy bo to bedzie okazja do nastepnego spotkania

KORSAKOW
12-01-2013, 13:54
kit pospulstwu to moja specjalność, opróc tego manipulacje pyschospołeczne itp...

co tygodniowe spotkanka fajny pomysł ale bardziej fealne będą comiesięczne ;-)

Diabolo
12-01-2013, 14:04
Bardzo mi sie podobalo, nie ma szans zebym opuscil kolejne spotkanie :))
Juz za prawie miesiac gielda wiec coraz blizej kolejne spotkanie...
Doczekac sie nie moge :))

Fatman
13-01-2013, 01:46
Jak zawsze swietna impreza, tylko znowu wydalo mi sie, ze trwala troche za krotko... Z checia tez obejrzalbym jakies zdjecia, a porobili ich ludzie sporo. Wrzuccie je gdzies na stronke, albo dajcie chociaz jako zalacznik na forum.
Loktok pamietaj jak sie zrobi cieplej to sie spotykamy gdzies na boisku...

Rysiek
13-01-2013, 03:38
Spotkanie było super. Nastepnym razem trzeba będzie pomieszać towarzystwo legwanio, pajęczo innogadzie bo tym razem legwaniarze siedzieli razem, pozostali terraryści trochę z boku, a ciekawe informacje i opowieści na temat innych zwierzaków nam umykały . Gucio wczoraj kupę zrobił późno więc nie przywiozłem loktokowi, ale obiecuję poprawę. Mimo, że kał mojego legwana badam sam chciałbym o potwierdzenie moich badań przez fachowca. Loktok już od dzisiaj zbieram kupę Gucia dla Ciebie ;-) Podzielam opinię Fatmana, że szybko ten czas przeleciał i chciałoby się dłużej, ale niestety każdy musi wrócić do domu i wiele osób uzależnionych jest od komunikacji. Miło było poznać Pana Brachaczka i chciałbym, żeby był obecny na spotkaniach naszej sekty jak to określił Korsakow :-) Najbliższe spotkanie mam nadzieję, że odbędzie się na kwietniowej giełdzie conajmniej w takim składzie jak wczoraj . Papec, nie martw się, będzie nagroda, Nika zostaw kij, Seb, Gadzinka przybądźcie punktualnie :-)))))))))) Pozdrówko! Rysiek

KORSAKOW
13-01-2013, 08:51
fatman ja też się pisze, w szkole psdt byłęk w klasie sportowej (kozykówka), teraz przybyło mi pare kg, ale jeszcze popróbuje za wami pobiegać ;-)

KORSAKOW
13-01-2013, 08:53
Marlbro, mona ci wysłać fotki? dasz na ten swój www? albo ty Papec? bo na forum... ten limit.... ;-(

Meg czekamy na twoją wypowiedz, nie udawaj że nie czytasz ;-)

Papec7
13-01-2013, 09:11
http://www.members.lycos.co.uk/grupa2/categories.php?cat_id=11 link do kategorii w ktorej mozecie umieszczac foty ew www.galeria-terrarystyczna.prv.pl >>>> Spotkania terrorystów maksymalny rozmiar 120 kb

meg11
13-01-2013, 09:11
czytam czytam:P
ale już wczoraj na gorąco czytałam relacje kilku uczestników spotu.. ;)

no co mam pisać, żałuję:(

ale wszyscy znacie przyczynę mojej nieobecności, następnym razem postaram się poprawić i nadrobić straty:)

aha, no i czekam na foty, coż to za lenistwo, no jak to się mogło stać, że jeszcze ich nie dostałam;)

KORSAKOW
13-01-2013, 10:28
Sekta, Sekta... Legwan rządzi! Legwan radzi, Legwan nigdy cię nie zdradzi!

Marblo
13-01-2013, 14:53
Marblo@op.pl prosze przesylac fotki wrzuci sie je na jakies WWW ewentualnie FTP :)) Spotkanie bylo zeczywiscie super jedyne na co moglem nazekac to cena piwka :/ (lecz baaaardzo straszna tez nie byla) ale widac takie realia Katowic. Next spotkanie przy okazji gieldy a potem proponuje znowu Gliwice musimy z Rysiem jakos sie zrewanzowac za to ze na ostatnim spotkaniu w G-cach dalismy ciala.

Nika
14-01-2013, 01:36
Kija użyłam tym razem ma mężu, ale nie dał się sfotografować :), musicie mi wierzyc na słowo.
Spotkanie faktycznie było super, nie ma jak to wymiana (czasami bardzo zażarta) poglądów z fachowcami.
Loktok - czekam na dobre wieści, Ty już wiesz o czym :)

Fatman
14-01-2013, 02:26
Ehhh, biedny maz. Zwlaszcza, ze widzialem do czego zdolna jest Nika. Loktok to by mu chociaz serek albo kurczaka dal, a Nika kijem... ;D

KORSAKOW
14-01-2013, 04:06
Nika daj zdjecia marlbrowi!

KORSAKOW
14-01-2013, 04:31
pierwsza fotka, bardzo przejęty Fatman, coś chyba śpiewa ;-)

KORSAKOW
14-01-2013, 04:31
szerszy rzut na stolik,

KORSAKOW
14-01-2013, 04:34
Rozmowy Niki i Loktoka zdominowały spotkanie, do najciekawszych należały te o lizaniu psa w okolicach, ciekawych zastosowaniach kija i ręcznika oraz o tym czy jako jest mięsem czy rośliną ;-) na fotce dyskutujący Loktkok w tle przysłuchujący się mrlbro, Niki nie udało mi się objąć, jest po lewej za kadrem ;-)

nigdy nie byłem za dobry w robieniu zdjęć ;-)

KORSAKOW
14-01-2013, 04:35
Seb przyszedł spóźniony o jakieś 17 godzin, bez zapowiedzaniej żony, skandal, potem flirtował z Gadzinką i wszystimi innymi koietami na spotkaniu

P.S. spebastan opis flirtów jest po żeby cie kobieta samego więcej nie puszczała ;-D

KORSAKOW
14-01-2013, 04:37
Nika była ubawiona po pachy, po prostu uśmiech nie znikał z jej twarzy, najbardziej rozbawiły nas jeje wynania o tym że legwan ją molestuje i "sra za rowerami" czego Nika bardzo nie lubi, Meg prosze nie wycinać to cytat!

KORSAKOW
14-01-2013, 04:39
Pan Marek okazał się główną "atrakcją" wieczoru, kopalnia ciekawych histori i kopalnia wiedzy, w kilku kwestiach się nie zgodzili z Ryśkiem ale poelmiki były bardzo kulturalne i twórcze ;-)

KORSAKOW
14-01-2013, 04:40
a to zdjecie to napewno nie ja robiłem, kto dorwał się do mojej Minolty?

Rysiek tłumaczy mi się z tancereczki (on wie o co chodzi ;-) )

Rysiek
14-01-2013, 05:00
Gdzie ta fotka ??

KORSAKOW
14-01-2013, 05:20
oj przepraszam juz daje ;-)

KORSAKOW
14-01-2013, 05:34
kolejna próba

MiB
14-01-2013, 06:20
Dzięki za zaproszenie na spotkanie terrarystyczne w Katowicach.Było ciekawie i miło.
Właśnie zaistniałem na forum - gdyby ktoś miał jakiś problem, to służę pomocą.

xKubax
14-01-2013, 06:42
żałuje ze nie moglo mnie tam byc (szczerze nawet o tym spotkaniu nie wiedzialem :P) ... moze by cos blizej ?! hehe np. w Krakowie (mialbym tylko 150km)?!

Nika
14-01-2013, 06:51
Pewnie Korsakow, jak kogoś nie da się przegadać to zawsze można wyciąć na zdjęciu :-)
Zdjęcia ze spotkania muszą zostać obrobione i nabrać mocy prawnej, postaram się wpłynąć na męża aby cały proces przyspieszył, ale nie wiem czy bez kija mi się uda.

KORSAKOW
14-01-2013, 07:55
Kiejm i ręcznikiem go! co za moc prawna? co to za vacatio legis?

cenzura czy co?

dzięki bogu Nika siedzieliscie z Loktokiem w takiej odległości od siebie że nie doszło do rekoczynów i wszyscy przeżyli, ale niestety ta odległość uniemożliwiła mi zrobienie waszego wspólnego zdjecia, mój aparacik ma funkcję zoom ale nie chce odalać za bardzo ;-)

KORSAKOW
14-01-2013, 07:56
Wiatmy! MiB czekamy na obiecany tekst o żywieniu legwanów w USA ;-)

Fatman
14-01-2013, 09:52
Kurde ja tam nic nie spiewam!!! Byla tak zazarta dyskusja, ze czasami trudno sie bylo wypowiedziec...

Marblo
14-01-2013, 13:35
To ja zrobilem...... :D:D:D:D:D:D

gadzina_77
14-01-2013, 14:25
Spotkanie bylo super... tylko troche za szybko sie skonczylo :(( slyszalam ze mialo trwac do oporu :)) Musze z przykroscia stwierdzic ze tylko Marblo wie co to znaczy do oporu ( ostatnio wytrzymal az do 10 rano :))

Udostepniam zdiecia i film z spotkania

ftp://213.227.66.64
login: legwan
haslo: legwan

Fatman
15-01-2013, 01:33
Ja tez wiem co to znaczy... Widze, ze fajna impreza w Zabrzu nas ominela.... :/

Nika
15-01-2013, 07:03
Oto seria fotek , dyskusja nt białka zwierzęcego się rozpoczęła...

Nika
15-01-2013, 07:06
tu nasz weterynarz doprowadził do rozpaczy Rysia

Nika
15-01-2013, 07:07
tu chyba mu się wydaje ze wygrywa pojedynek...

Nika
15-01-2013, 07:09
tutaj mina mu juz zrzedła - przekrzyczałam Go

Nika
15-01-2013, 07:10
a oto wizerunek osobnika, który zjadł za dużo mięska.......

Nika
15-01-2013, 07:12
mam nadzieje, że nie zlinczujecie mnie za te komentarze, ale wypiłam piwko imam zaczepny chumorek

Nika
15-01-2013, 07:13
reszta fotek jutro

Rysiek
15-01-2013, 08:12
Fajne fotki, jasne i wyraźne...komentarze też ;-) Pozdrówko! Rysiek

KORSAKOW
15-01-2013, 09:36
Meg nas zabije za tą ilość fotek ;-)

Marblo
15-01-2013, 10:27
Hehe zaluj synu..... zaluj ;)))

pucior
15-01-2013, 13:15
czesc ja chciałem zobaczyć te fotki co tam ktos podał na serwerze ftp://213.227.66.64 i łączy mnie przez program i nie mozna sie połączyć?? wy tez tak macie ????

Fatman
15-01-2013, 13:42
Hmm nie zebym przypominal konia na tym zdjeciu. Wy to nie umiecie zdjec robic :/
:DDDDDDDDD

loktok
15-01-2013, 14:45
No ladnie ladnie widze ze jestem glownym fotomodelem naszego spotkania, chyba sie zawstydzilem bo przeciez fotogeniczny to ja wcale nie jestem :-)))) ale nie zapominajmy kto sie zneca nad swoim legiem za pomoca kija, a poza tym podaje mu bialko jajka pomimo ze wie ze mu to szkodzi :-)))))))))),

Pozdrowienia dla Niki i Reszty LK

KORSAKOW
15-01-2013, 15:12
ja niestety nie moge sięłączyć z ftp-ami, może gadzinka da tez na jakiś www?

gadzina_77
16-01-2013, 05:23
a wiec zapraszam na strone

http://213.227.66.64/?gallery=&

42d3e78f26a4b20d412==