PDA

Zobacz pełną wersję : ciekawostka



KORSAKOW
22-01-2013, 05:56
Czytają wiele publikacji na temat zielonego, spotykałem się z sugestią aby terrarium orsło razem z legwanem, bo małe legwanki w dużych terrach są płochliwe i moga sobie zrobić krzywdę

a w załoączniku ciekawa fotka z king snakea ;-) legwan jest w prawyp górnym foru zanzaczony strzałeczką

co wy na to?

Jacku
22-01-2013, 06:34
...piękne terrarium, ale trochę za wysoko ma świetlówki od półek :) Ja młodziutką samicę trzymałem w dużym jak na nią terrarium i było wszystko ok, ale muszą być spełnoine pewne warunki co do zachowania się opiekuna względem legwanika.
Pozdrawiam:)

KORSAKOW
22-01-2013, 06:53
a teraz wyobraź sobie że ten maluch spanikuje, np przy sprzątaniu terra i z wysokości tej górnej półki spadnie na dno ;-(

Jacku
22-01-2013, 09:31
Pisałem przecież o pewnych warunkach jakie trzeba spełnić, by mały nie panikował. U mnie było i jest ok :) Wiem, że młodsze osobniki trzyma się w dużo mniejszych terrariach, ale trzymanie ich w dużych zbiornikach ( bogate w kryjówki wśród np. pnączy), i odpowiednie postępowanie z nimi też nie stanowi problemu. W tym (surowym) terrarium co jest w załączniku, bez możliwości ukrycia się - to fakt jest ryzykowne.
Pozdrawiam:)

Agazgaga
22-01-2013, 11:16
Moim zdaniem brakuje tu czegoś co przypominałoby choćby troszeczkę zieloną naturę. To terra aż prosi o zielone! Dałabym więcej korzeni lub konarów a nie sztuczne "deseczki". To oczywiście moje zdanie. Pierwsze moje skojarzenie to : ALE ŁADNA KLATKA DLA SZCZURA :) Tu trzeba "włączyć" WYOBRAŹNIĘ i to wszystko.

Saurus
26-01-2013, 04:02
daj adres strony ze zdjeciem jak mozesz bo teraz nie ma zalacznikow a chcialem spojrzec]

cedoc
26-01-2013, 05:24
zdjęcie jest ze strony www.kingsnake.com tylko musisz trochę ich przejrzeć zanim znajdziesz to jedno

42d3e78f26a4b20d412==