PDA

Zobacz pełną wersję : Jadlospis



Unit
27-01-2013, 12:14
czesc all terrarysci, moja mala prosba jak mozecie podajcie tu kilka swojich przepisów kulinarnych " Oczywiscie salatek dla legwana " Jakie preferujecie i co do nich dodawac, pomoze to mi i mlodym terrarysta a przy okazji mozna bedzie sie powymieniac swojimi przepisami...... ZAPRASZAM DO WPISÓW.......



oOOOoOOOoOOOoOOOoOOOoOOOoOOOoOOOoOOOoOOOoOOOoOOOoO OOoOOO

treewood
28-01-2013, 00:13
to moze lepiej dac to do FAQ? albo przykleic tak by zawsze ten temat widnial na gorze ... bo po pewnym czasie przejdzie do 2..3 strony ... a faktem jest to, ze sam chcialbym wiedziec co dajecie im jesc i jak to robicie

Jacku
28-01-2013, 02:01
Raczej FAQ odpada :) bo nie to ma na celu ... FAQ (najczęściej zadawane pytania), a to do takiego nie należy ;)
Pozdrawiam:)

meg11
28-01-2013, 02:49
ja daje swojej sałatkę z pokrojonej cukinii, marchewki i szczypiorka, naprzemiennie z liściami rzodkiewki, jako extra dodatek dostaje fasolkę szparagową, której zapasy są na wyczerpaniu;)
już się nie mogę doczekać na tą cholerną wiosnę, zielona pewnie jeszcze bardziej;)

aha, wszystko oczywiście posypane reptimineralem h, a raz na tydzień tabletka calcium:) i sepia do oporu

Agazgaga
28-01-2013, 13:09
A ja swojemu Robalowi szykuje mieszankę z fasolki szparagowej, szczypiorku i liśćmi rzodkiewki, posypane wszystko koperkiem. Innym razem daję mieszankę z pory i kiełków sojowych. Ostatnio dawalam czasami mieszankę warzyw chińskich (ale bez grzybów, które w niej są)-też z apetytem zjadał. W sklad tej mieszanki wchodzą: seler, marchew, cebulka, papryka, pietrucha pędy bambusa i fasolka szparagowa. Mój pupil bardzo tą mieszankę lubi. Oczywiście posypane wszystko, codziennie witaminami+co trzeci dzień kalcium.
Nie narzekam na brak apetytu mojego lega.

Saurus
29-01-2013, 08:14
a dlaczego wapn co trzeci dzien tylko?ja legwanowi daje codziennie i chyba tak trzeba na zdrowych kosciach lepiej nie oszczedzac

Papec7
29-01-2013, 10:38
za duzo wapna to gorzej niz za malo podobno

Marblo
30-01-2013, 13:43
Co za duzo to niezdrowo tak jest ze wszystkim tak z wapnem jak i witaminami. Witaminy bardzo latwo jest przedawkowac a to napewno jest gorsze niz niedobor. Nie podawajcie legowi codziennie witamin!!!

42d3e78f26a4b20d412==