PDA

Zobacz pełną wersję : kamieniozerca



owca
31-01-2013, 06:12
ostatnio zauwazylem ze moj legwan za wszelka cene pruguje odgrysc kawalek kamiecia dosc sporego a jak chodzi po kocu na luzku to pruguje wyrwac troche materialu czy to oznaka ze brakuje mu mineralow (daje mu co tydzien po troche)
czy poprostu nie wie ze to jest do jedzenia???

Rysiek
31-01-2013, 07:02
Legwany próbują jeść różne rzeczy, a Twoim zadaniem jest dać mu do jedzenia tylko te właściwe ;-) Idzie wiosna i już niedługo na łąkach i w ogródkach będzie sporo wartościowych pokarmów dla tych gadów. Polecam młode mlecze, które niedługo będą. Co do witamin to oczywiście możesz dodawać do pokarmu, ale w rozsądnych dawkach. Nie za dużo. Pokarm powinien być też wzbogacony w wapń. Czy to będzie wapń w tabletkach, czy np. sepia to Twój wybór.

KODZAK
31-01-2013, 07:51
u mnie też była podobna sytuacja kiedyś legwan chodząc po dywanie kąsał go, teraz mam inny dywan i sie go już nie czepia innym razem jak go mierzyłem siedział na oparciu wersalki i podsunołem do niego metrówke i też chciał skosztować hehe

KRB
01-02-2013, 10:05
Moj ogryza koc bo jest w zielone listki;))))

ANd
04-02-2013, 12:26
a moj probowal zjesc menu start w windows XP,,,/p.s.fajnie ze rozrozniaja kolory...a nie jak wezena podczeriwen,,,

42d3e78f26a4b20d412==