PDA

Zobacz pełną wersję : chce zalozyc terrarium z legwanem zielonym



Dziuniek
31-01-2013, 15:50
czy ktos moglby mi doradziec od czego zaczac, czy legwan zielony moze stanowic wystroj biura, czy zdaza sie ze legwany atakuja swoich opiekunow???????

Marblo
31-01-2013, 23:23
Po pierwsze, drugie i trzecie nalezy zaczac od tego:

http://www.legwanzielony.com/
http://terrarium.com.pl/faq/index.php?kat=1

A to czy moze stanowic wystruj biura zalezy od tego co sie bedzie w tym biurze dzialo oraz od samego legwana, to wielcy indywidualisci.

meg11
01-02-2013, 00:12
a moim zdaniem legwan to nie maskotka, którą można spakować w terrarium i trzymać w biurze (!!!) przecież nadejdzie czas kiedy trzeba będzie zacząć takiego legwana wyjmować z terra, zacząć go oswajać..
nie, nie wyobrażam sobie tego..
a jak skończysz pracę i pójdziesz do domu, to kto się wtedy będzie opiekował zwiarzakiem? uważam, że to nierozsądna decyzja, no chyba że nie będzie Ci przeszkadzało patrzenie na dziką, agresywną 1,5 metrową jaszczurkę:(

musisz zdawać sobie sprawę z tego, że legwany zielone to baaardzo wymagające zwierzęta, nie da rady zminimalizować opieki nad nimi, poczytaj najpierw linki, które dał Ci Marblo, dużo się stamtąd dowiesz i mam nadzieję, zmienisz zdanie..
a jeśli napiszesz kolejnego topica, pt. "chcialbym miec legwana w domu" to oczywiście inaczej porozmawiamy:)

lepszym rozwiązaniem do "upiększenia" wystroju biura będzie wieeelkie akwarium z kolorowymi rybkami:) zastanów się nad tym.

meg11
01-02-2013, 00:15
aha, ku przestrodze
żeyś zdawał sobie sprawę co wyrośnie za takiej małej zielonej jaszczureczki;)


http://terrarium.com.pl/spis/foto/users/101.jpg

na zdjęciu model Rysiek i jego pupil Gucio
(Ryśku mam nadzieję, że się na mnie nie gniewasz?;)))

Dziuniek
01-02-2013, 01:34
Może i masz racje, Powiem Ci ,że do takiej jaszczurki namawia mnie sprzedawca z pobliskiego sklepu. Jestem osobą odpowiedzialną także przemyśle twoją sugestie
Bardzo duże dzięki. Czyli sugerujesz że jeśli legwan to w domu. Sprzedawca dawał za przykład knajpę w Sopocie gdzie legwan stanowi wystrój. Chciałem zainwestować
trochę pieniędzy, żeby zwierzak się nie męczył, ale chyba masz racje zrobie akwarium wrazie czego jeśli zdecyduje się na gada oczywiście w domu to dam znać

meg11
01-02-2013, 01:46
ktoś Ci zaraz może poopowiadać jak się ma gad z knajpy w Sopocie :(((((
jeszcze raz zdecydowanie odrazdzam.

Dziuniek
01-02-2013, 02:37
Ty a co ty tak jedziesz k........ chłopaku troche wyluzuj
Jak będę chciał to będę miał a jak zatrudnie sobie doktora od legwanów to mu stworze takie warunki ze twój leg bedzie mógł sobie o takich pomarzyć.
Masz chyba jakiś kompleks czy co !

Dziuniek
01-02-2013, 02:42
Duże dzięki!!!!!!!!!!

Papec7
01-02-2013, 04:21
chyba raczej daruj se legwana z takim podejsciem to ...

Dziuniek
01-02-2013, 04:32
To co Tak ogólnie fani gadów to jacyś psychole o co Ci chodzi ..........
Tylko wy możecie mieć gady a właśnie że sobie kupie i go zjem
PALANCI

KODZAK
01-02-2013, 08:01
TO TY JESTEŚ PALANTEM I NAPRAWDE DARUJ SOBIE KUPNO LEGWANA BO W GŁOWCE MASZ TYLKO KASE A NIE MÓZG I PAMIĘTAJ TOMASZU SZAMIN Z GDYNI KIEDYS BĘDZIESZ ZAPEWNE POTRZEBOWAŁ RAD ALBO POMOCY (jeżeli kupisz legwana) ALE MY CIE ZAPAMIETAMY OD TEJ ZŁEJ STRONY

Marblo
01-02-2013, 08:12
A to co rozdwojenie jazni ??? Poprzedni post taki mily i ze zdrowym podejsciem a teraz takie chamskie. To chyba jakies jaja.

Ps. Meg ja bym usunal tego posta bo szkoda nerwow na czytanie takiego czegos...

ak850
01-02-2013, 08:57
Oj Dziuniek Dziuniek !!!
Wydaje mi się, ze Twoj wiek do czegoś zobowiazuje, dla niektorych z nas mogłbys byc duuuuuuuzo starszym bratem ;) i to my od Ciebie powinnismy uczyc sie kultury i dobrych manier. Ani "dzień dobry", ani ... , w końcu to ty potrzebujesz naszej pomocy i rady.
... a hodowla legwanów ,zreszta i innych zwierzat tez , to nie tylko środki finansowe (przyznaje konieczne) , ale wielka MILOSC do zwierząt , CIERPLIWOSĆ i wiele wiele innych cech ,ktorych u Ciebie nie zauważylam...szkoda .
Pozdrowienia !
~~AnIa LeOn & JuniOr~~

Jacku
01-02-2013, 09:07
bez komentarza :(
Pozdrawiam:)

Rysiek
01-02-2013, 09:39
Chyba spóźniłem się na dyskusję, a wydaje mi się, że meg usunęła jakiegoś posta między swoją wypowiedzią (szósta od góry) i Dziuńka. Na odpowiedź meg Dziuniek przecież by tak nie zareagował ? Ktoś musiał go sprowokować. Co Ty na to meg ? Usunęłaś jakiegoś posta?

Rysiek
01-02-2013, 09:43
Dziuniek legwan nie nadaje się do biura, to już napisano. Jeśli chcesz go zjeść to owszem, w niektórych krajach go jedzą, ale przebadaj go na obecność salmonelli przed konsumpcją.
Tak na serio to nie wkurzaj się tylko pisz i pytaj, a ktoś Ci życzliwie poradzi.

KRB
01-02-2013, 10:01
Król sie bawi - złotem płaci. Ma chec niech kupuje. Moze bedzie mu lepiej niz w sklepie 15 sztuk w 60 litrowym akwarium bez oswietlenia UVB
na kablu grzewczym:((((

KORSAKOW
01-02-2013, 12:42
w kwesti wystroju wnętrza polecam jakiś obrazek, w kwesti trzymania legwana w biurze... polecam dzinkowi kajmana w chowie bezterraryjnym

meg11
01-02-2013, 17:01
ludzie nic nie usuwałam, dzis sie imprezuje ze wszystkimi modami, nie miałam opcji zeby coś skasowac;)

Rysiek
02-02-2013, 05:37
No to dziwne, że gość tak nerwowo zareagował ;-((( Brak słów !

Rysiek
02-02-2013, 05:39
Oj przydałby się nie tylko w biurze Dziuńka, ale i w poselskich :-)))

elefantao
03-02-2013, 04:33
bije kasa do głowy i tyle

42d3e78f26a4b20d412==