PDA

Zobacz pełną wersję : Samica + samiec



oXcros
13-02-2013, 08:29
Witam

Ostatnio okazało się ze mam samice, złożyła 20 jajek, i zastanawiam się czy nie kupić by samca (może kiedyś doczekam się małych)… i teraz moje pytanie kieruje do bardziej zaawansowanych legwaniarzy: jakie mogą być konsekwencje takiego połączenia, czy kupić samca w jej wieku, czy najlepiej wsadzić dwa legwany od razu do dużego terrarium ?. Prosiłbym o podanie linków do artykułów, jeżeli jakieś macie na ten temat, prosiłbym o kontakt tych, którzy połączył już samca z samica…
No i ogólnie jakie jest wasze zdanie na ten temat…

Czy będą jakieś komplikacje jeżeli kupie Iguane a samica jest rhinolopha ? czy to bez różnicy ?

pozdrawiam

Fatman
14-02-2013, 06:35
Pewnego pieknego dnia oXcros oparl sie o klawiature i splodził(a) co nastepuje:

> Czy będą jakieś komplikacje jeżeli kupie Iguane a samica jest
> rhinolopha ? czy to bez różnicy ?

Bez roznicy. To prawie tak samo jakby dziecko mial murzyn z azjatka.... Co do trzymania parki, to roznie to bywa. Musza byc tych samych rozmiarow zeby nie skonczylo sie tragedia jak u Korsakowa...

KORSAKOW
14-02-2013, 07:12
A rozmiar mojej tragedi potęguje jeszcze to że te dwa legwany były od siebie dodzielone ścian nką z mocnej siatki na stelażu, i przez jakieś dwa tygodnie wszytsko było ok, aż pewnego dnia Żaba prezelazł przez tą sciankę (do dziś nie wiem jak) i w brutalny sposób zakończył sielanke... ;-(

42d3e78f26a4b20d412==