PDA

Zobacz pełną wersję : wyniki oswajania ...cd



noradarling
18-02-2013, 09:11
sorry ale nie odpowiedziałem na Wasze pytania
robię to teraz...

mój leg od początku miał swobodę -terra nie było zamykane, spacerował sobie po pokoju bez ograniczeń
kupiłem lega gdy był jeszcze całkiem mały -może 20-30cm

leg ma na parapecie legowisko z poduszką elektryczną, UV, miską na jedzenie itp.
codziennie leg jest wkładany do wanny -tam się załatwia, jest spryskiwany spryskiwaczem do roślin -nie ma żadnych chorób skóry -wilgotność w pokoju jest optymalna -sporo roślin, na kaloryferze pojemniki z wodą...

Azmodan
19-02-2013, 10:26
Fajnego masz lega ;) . Ja mam swojego od soboty, ale i tak jestem z niego bardzo zadowolony... daje sie brac na rece (i nawet chetnie na nich siedzi), daje sie glaskac, je mi z reki, gdy go puszcze po mieszkaniu to zwiedzi kazdy kąt, wogole nie przejmujac sie moja obecnoscia. Spedzam z nim caly swoj wolny czas (6-7 godz. dziennie). Postaram sie go teraz nauczyc zalatwiac w wyznaczonym do tego miejscu (pojemnik z woda). Szkoda ze nie moge go trzymac tak jak Ty bez terrarium, ale mam psa, ktory bez wahania by zagryzl legusia. Do tego musialbym przebudowac swoj pokoj. Ale moze kiedys.... ;)

meg11
19-02-2013, 11:18
"..daje sie brac na rece, daje sie glaskac, je mi z reki, gdy go puszcze po mieszkaniu to zwiedzi kazdy kąt.." to Twoje słowa, masz legwana od soboty daj mu spokój a nie zaczynasz go tresować, ręce opadają :/

dorota29
19-02-2013, 11:53
ja mam swojego od konca lutego i wierz mi,na rekach go mialam z 5 razy po kilka minut.jeszcze ani razu nie biegal po mieszkaniu
chyba za szybkie tepo mu narzuciles
zastanow sie,moze maly jest taki spokojny ze strachu???

Azmodan
19-02-2013, 20:39
Spokojny ze strachu nie jest, siedzi u mnie w pokoju i czesto go nie zamykam, wtedy wychodzi i wdrapuje sie na mnie kompletnie sie nie bojac. Poza tym ladnie zjada co mu tylko dam, jak nie z reki to z miski. Nie robie nic na sile, jak nie chce wyjsc, to go nie ciagne. Moze rzeczywiscie za szybko zaczalem go przyzwyczajac do swojej obecnosci, ale nie moge sie nim jeszcze nacieszyc ;) .

Sully
19-02-2013, 23:01
a ile ma twoj legg? moze dostałeśgo od osoby, która go juz oswajała?

Azmodan
20-02-2013, 05:25
Moj leg ma 60 cm, czyli wedlog opisow okolo roku, zatem mozliwe ze juz byl oswajany.

42d3e78f26a4b20d412==