PDA

Zobacz pełną wersję : Co ja zauważylem .... ?



FIfatrAFa
27-02-2013, 11:59
Witam !
W zachowaniu Shoguna ( moj leg ok 2 letni,u mnie 1,5 roku) zauwazylem cos nowego.Chcialbym byscie wyrazili swoje zdanie na ten temat.
... a wiec co zauwazylem?-zauwazylem ze jak wracam popoludniami do domu i zanim wloze jeszcze Shogunowi nowe świeze jedzonko do terra, to on juz wiedzac ze pojawilem sie w pokoju-schodzi na dól sprawdzic czy cos tam jest :) ...a do schodzenia ma niemaly kawal.
Obserwuje to od kilku tygodniu,wiec jak myslicie-zdaje mi się,czy moge uwazac ze odnioslem pewien sukces ?


pozdrawiam

Marblo
27-02-2013, 12:24
Kojarzy Cie z jedzeniem czyli z czyms przyjemnym i pozytywnym, to bardzo dobry objaw :)

Gimlir
27-02-2013, 13:19
i ja tak mysle jak Marblo dobry znak :)

meg11
28-02-2013, 02:42
u mnie jest naprzykład fajny numer popisowy z basenikiem..
mała jak chce się załatwić schodzi z oparcia fotela na siedzienie i czeka.. to czekanie to oznaka "chce mi się sisiu, pośpiesz się" ja wtedy lece po basenik, po ciepłą wodę i dopiero jak legwan widzi, że to wszystko już na nią czeka, schodzi do baseniku i załatwia tam swoje potrzeby :)
odkąd stostuje metodę z basenikiem, jeszcze mi się nie załatwiła w inne miejsce, a jeśli mnie nie ma, czeka..
to się nazywa tresurka.. ;)))

Darius
28-02-2013, 06:44
A u mnie smokuś też załatwia się zawsze rano przed wyjściem na pokój:) i potem mam z głowy sprzątanie. A doszliśmy do tego w ten sposób że zawsze rano jak chciał wyjść z terra to go nie wypuszczałem puki nie zrobił tej kupy (Wcześniej zaraz po wypuszczeniu leciał za moje łużko i tam się załatwiał) Denerwował się strasznie więc kopał po całym terra i po jakimś czasie w końcu robił tą kupę do terra więc go wtedy wypuszczałem. No i obecnie skojarzył te dwie rzeczy i teraz już nie kopie od rana tylko odrazu leci zrobić kupkę a ja w nagrodę go zaraz po tym wypuszczam:)

Fatman
28-02-2013, 08:41
U mnie leg do pewnego czasu robil tylko i wylacznie do baseniku w terra. Potrafil wrocic specjalnie do terra, zeby sie zalatwic.

FIfatrAFa
01-03-2013, 14:40
Witam
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.


pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==