PDA

Zobacz pełną wersję : PRZEPRASZAM



Fatman
25-03-2013, 02:27
Od razu prostuje. Mialem bardzo niemile przejscia z lecznica na Zamkowej za czasow jak tam Weteryna jeszcze nie pracowal... Teraz nie wiem jak tam jest, bo juz tam nie chodze. Skoro Weteryna tam pracuje to nareszcie znalazla sie tam osoba, ktora zna sie na legwanach. Przyznaje sie moj blad poniewaz nie wiedzialem, ze Weteryna tam pracuje - jest on osoba, ktora zajmuje sie nie tylko leczeniem, ale probuje dzialac spolecznie na rzecz gadow (egzotarium).

PRZEPRASZAM ZA ZAISTNIALE PROBLEMY

Fatman
25-03-2013, 02:33
Nie chcialem Wam robic antyreklamy..

Weteryna
25-03-2013, 06:48
Drogi Filipe
Słowa od osób , z grona których cenię za fachowość bolą najbardziej.
Pod nikiem weteryna pisuje z naszej lecznicy kilka osób a większość i tak jest wspólnie konsultowana.
To że przypadkiem ukazała się nasza reklama w ksiąążce o legwanie nie świadczy że MY WSZYSTKO WIEMY.
Dzisiaj napewno nie zgodził bym się na taki ruch. Wielu lekarzy obraziło się na nas ale na propozycję aby zaczęli sami hodować gady nie przystali. Uczestniczymy w różnych sympozjach nt gadów jako słuchacze , udzielamy porad telefonicznie itd itd. Jak tylko znalazł by się ktoś, kto przejął by ten ciężar to jesteśmy otwarci.
Patrząc pod kątem finansowym to żaden interes. Bo czy brałbyś pieniądze od młodej osoby , która ledwo co kupiła sobie jaszczurkę i hoduje wg wskazań niedouczonego sprzedawcy ? Świadomość hodowlana jest już coraz wyższa ale ten kaganek należy podtrzymywać. Myślę,że spotkanie w Świętochłowicach jest konieczne.

ps W naszej lecznicy jest ok siedmiu lekarzy (w zależności od sezonu) i tylko 2-3 zajmuje się gadami. Lekarz, z którym miałeś wątpliwą przyjemność po licznych wpadkach ,,zwolnił się na zły stan zdrowia'' i obecnie można go spotkać na Klimontowie a ostatnio w nowym punkcie na Skośnej (boczna Staropogońskiej)
A projekt EGZOTARIUM cały czas aktualny.

Fatman
25-03-2013, 11:59
Ciesze sie ze sie na mnie nie obraziles....

KORSAKOW
28-03-2013, 04:24
akcje Egzotarium, trzeba by omówić w świętochłowicach, mam pewnien pomysł ;-)

42d3e78f26a4b20d412==