PDA

Zobacz pełną wersję : Grzechotniki.....



Ratayson71
23-01-2013, 13:57
co grozi za nielegalna hodowle jadowitych wezy w Posce bo znam osobe (mój wujek) hoduje je i ma je az 4 i z tego co wiem za 3 dni ma miec 5 :-]

MataManX
23-01-2013, 14:21
no coments następny specjalista od jadusów się znalazł a później wbiegnie na urazówkę i zacznie wężem rzucać w pielęgniarki (skąd my to znamy) co grozi nie wiem ale w polsce praktycznie nie jest możliwe wykrycie takiej hodowli słyszałeś kiedyś o nalotach na hodowców węży ??

Serpent
23-01-2013, 16:02
powodzenia dalej rób wójkowi reklame to niewykluczone że pójdzie siedzieć, grozi więzienie jednak za pierwszym razem sądy umarzaja sprawy lub dostaje się wyrok w zawieszeniu jednak notoryczne popełnianie przestępstwa z art. 36 ust. Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 97 z późn. zm) doprowadzi do paki od roku do lat trzech, więc nieafiszuj tak wójka dla jego dobra....

Pozdrawiam
Serpent

coolary
24-01-2013, 00:33
Dokładnie tak jak powiedział serpent. Hodowla gadów jadowitych jest w Polsce nie legalna. W innych krajach Unii Europejskiej jest ona legalna ale trzeba spełniać szereg wymogów (głównie pomieszczenie hodowlane)

Ratayson71
24-01-2013, 05:55
niefiszuje wujka ani nic podobnego a pozatym Serpent wujek pisze sie przez "U" !

Serpent
24-01-2013, 06:15
żebyś tak dobrze szukał na forum jak wyszukujesz literówki to niepisałbyś zbędnego posta dotyczącego legalności węży, sukcesów w lepszych poszukiwaniach na forum....

Pozdrawiam
Serpent

Ps. na liście dyskusyjnej ''węże'' tematy dotyczące legalności węży jadowitych były poruszane wiele razy....

Paganus
25-01-2013, 13:43
dla wiadomosci niektórych terrarystów : wpłyną wniosek do rządu - nie powiem przez kogo napisany i złozony ( bo nie powiem :P ) o to aby zalegalizowac i wydawać pozwolenia na hodowle wezy jadowitych ale osoba ubiegająca sie o takie zezwolenie ma umiescić wpłate w wysokosci 500 zł byc pełnolentania niekarana i posiadac odpowiadnie warunki zapewniające bezpieczenstwo sobie wężom jak i domownikom. Czy wejdzie w zycie to nie wiem ale mi to osobiscie pasi i mozecie pisać posty w stylku kolejny cfaniak od jadusów a hodowla wezy jadowitych nie odbiega od hodowli innych agresynych węzy trzeba uważac i nie pchac łap tam gdzie nie trzeba

Marcin Kranc (Shazzy)
25-01-2013, 18:27
zgadzam sie paganus z toba w 100% mam nadzieje ze tej odpowiedzi nikt nie usunie jak poprzednich do tego posta napisanych przezemnie ale coz ja tu widze ze matamanx i jego wulgarnosc sa kryte odgornie ale to offtopic:D

MataManX
26-01-2013, 01:42
nie są kryte tylko zostaly moje i mordda posty usunięte żeby dalej nie rozbudzać kłutni a co do wulgarnoći to jej nie widzę za bardzo w moich wypowiedziach
a jesli masz zamiar odpowiadać na ten post w celu zaprzeczania tego co napisałem wyżej napisz na gg bo na forum a 100% ci nie odpowiem

42d3e78f26a4b20d412==