PDA

Zobacz pełną wersję : pierwszy legwan



Yaqbi
03-05-2013, 12:28
Witam wszystkich, na tym forum jestem nowy. Mam pytanie odnośnie hodowli legwana zielonego. Przymierzam się do przejęcia takiego gada od mojego kolegi, którego dziecko dostało go jako nieszczęśliwy prezent. Jednak przeglądając Wasze posty zauważyłem, ze nie polecacie hodowli legwanów początkującym. No ale jeżeli nie, to jak zacząć taką hodowlę ?? :)
Mam od 1,5 roku żółwia, w tej chwili jego terra jest już za małe i właśnie chcę je przeznaczyć na kilka miesięcy dla malutkiego lega. Czytałem, że po tym czasie będę musiał zmienić, ale do tej pory będzie wystarczające, bo maluch mieszka w jednym z żółwiem, więc z tego co czytałem ,warunki ma nie najlepsze.
Przeczytałem wszystko co dostępne o zielonym smoku, ale chętnie poznam Wasze opinie i spostrzeżenia, zwłaszcza na temat rozpoczęcia hodowli.
Pozdrawiam

Fatman
03-05-2013, 14:17
To cos zle przeczytales jak leg jest w jednym terra z zolwiem... Nie wiem czy dobrze zrozumialem...

xol
03-05-2013, 14:28
Ja zrozumiałam, że w tej chwili mieszka z żółwiem, więc Yaqbi uznał, że to źle. Słusznie zresztą.

reconnect
03-05-2013, 14:30
Yaqbi jezeli posiadłes wiedze na temat hodowli Legwana i uwazasz ze uda Ci sie zapewnić mu godziwe warunki, to bierz Igusia od ziomala niech sie biedaczysko nie męczy w terrarium razem z żółwiem. :F

Fatman
03-05-2013, 14:44
To prawda, ale jeszcze duzo poczytaj. Najlepiej archiwum i faq. Jesli chcesz pomocy to wal na gg. Na gg nie jestem taka zyleta, zawsze pomagam...

Yaqbi
03-05-2013, 15:00
Dzięki wszystkim za rady, napewno legwan męczy sięz żółwiem, tymbardziej, że tam nikt o niego nie dba za bardzo. Jestem pewien,m że jeszcze często, zwłaszcza na początku będę korzaystał z Waszych rad. Pozdrawiam

DUCH
05-07-2013, 02:53
Może troche za późno, ale też mam parke legów od trzech miesięcy. Są to moje pierwsze zwierzaki i z samą chodowlą nie mam problemów. Gorzej z oswojeniem.

42d3e78f26a4b20d412==