PDA

Zobacz pełną wersję : Viva Weteryna



Marcin S-c
08-06-2013, 04:02
Chciałbym na forum publicznym podziękować Weterynie i jego kolegom z lecznicy (dr Tomasz, dr Robert) za opiekę i leczenie mojego lega ( problem z zanikiem tkanki kostnej w śródręczu). Męczyłem ich przez 4 tygodnie codziennymi wizytami, woziłem Jacka na dwa zastrzyki dziennie, a oni cierpliwie ale z uporem maniaka leczyli go, i udało się. Łapa wróciła do normy. A najbardziej zaskoczyli mnie w momencie rozliczenia za całą kurację. Ku mojemu zdziwieniu nie chcieli za to ani złotówki. Zrobili to poprostu bo chcieli uratować zwierzaka. Brawo!!!
Prawdziwi fachowcy a do tego jeszcze z zamiłowaniem do tego co robią!!
Gorąco polecam tych ludzi i jeszcze raz dziękuję!!

pozdrawiam

celtic
08-06-2013, 04:47
to sie nazywa...postawa :)
nic, tylko pogratulowac :)

Fatman
08-06-2013, 06:21
a ja caly czas czekam na spotkanie z Weteryna..... moze na nastepnym OGGiP-ie sie wreszcie pojawi, bo obiecuje, obiecuje i nic...

Marcin S-c
08-06-2013, 06:26
Fatman, mówiłem mu , że czekałeś na niego na giełdzie, ale zatrzymały go sprawy rodzinne. Pewnie na następnej się spotkacie, a jeśli masz ochotę to w lecznicy możesz go spotkać bardzo często.

loktok
08-06-2013, 09:06
Gratuluje sukcesu, i mam nadzieje ze tez wkoncu spotkam Weteryne. Ciesze sie ze udalo sie to wyleczyc.

Rysiek
08-06-2013, 09:46
Cholera !!! (sorry za słowo) kiedy ja go spotkam ! Obiecuje, obiecuje i nic ;-( Niekiedy napisze parę słów na e-maila, niekiedy obieca spotkanie na giełdzie, a to człowiek-widmo ;-) Weteryna, spotkajmy się wreszcie na giełdzie. Znamy już loktoka i oby więcej takich ludzi na Śląsku, w naszym gronie . Jeśli tu zagladasz - poczytaj - http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=1&i=13639&t=13639 .

Marcin S-c
08-06-2013, 11:01
wychodzi na to , że tylko ja poznałem Weterynę-człowieka widmo:-)))) ?????????
ja to mam szczęście, hehe

pozdrawiam

Weteryna
10-06-2013, 15:45
Dziękuję Wszystkim za tak ciepłe słowa w kieruknu całej ,,weterynarki''.
Ostatnio coś ciężko mi idzie znaleść chwilę czasu. Na giełdę wybrać coś się niemogę.
Nie jest mi chyba pisane a i Wasze grono coś zaniedbuje (gdyby nie przypomnienia Marcina S-c)
Cieszę się że jest już z łapą wszystko ok (za wyjątkiem ogona-słyszałem, słyszałem )
Ostatnio udało mi się zaczepić przy ludziach z Krakowa reintrodukujących sokoły a jest to temat od dawna drzemiący gdzieś we mnie od lat.
ale nie będę zanudzał Pozdrawiam wszystkich i do jak najszybszego spotkania.

loktok
11-06-2013, 01:36
Witam Weteryna

Jesli to mozliwe prosilbym o kontakt na
maila loktok@poczta.onet.pl
lub
GG 652604

BooYaKa
11-06-2013, 03:32
Gratulacje dla tych dobrych ludzi!Nieliczni w naszym kraju.

42d3e78f26a4b20d412==