PDA

Zobacz pełną wersję : Iguana stcks



Papec7
13-06-2013, 03:17
W jakiej cenie jest u was IS ??

meg11
13-06-2013, 03:19
nie kupuj tego g***** poczytaj kilka postów niżej o IS;)

Papec7
13-06-2013, 03:41
ja wiem ale ineresuje mnie tylko cena, na zime to dobre jest, ja znalazlem dzis w sklepie IS po 24 zl a normalnie kosztowalo 33 wiec jest roznica i bylem ciekaw czy to u mnie tak tanio :)

meg11
13-06-2013, 03:46
hmmm to zadam pytanie czy ktoś używał "ADULT IGUANA FOODS" ???
ja swojej ostatniej zimy kupiłam 5kg, szamała to jak dzika:)

http://www.prettypets.com/images/716432771127.jpg

ZakkWYLDE
29-06-2013, 15:10
meg a dzie to kupiłaś?Bo ja swojemu daje zawsze sałatke + dostęp do suchej karmy i w sume lubi ją a dziadostwo drogie:///

kris
01-07-2013, 11:47
W zasadzie to tyle zlego piszecie o IS, ale moj legwan, choc daje mu niewiele zawsze ma to pierwsze oproznione. A moze daja tam cos co uzaleznia?:)

afrox
06-07-2013, 05:09
hm.... to legi naprawde to tak lubią?
zastanawiałem się czy nie kupić tego mojemu ale on jest strasznie wybredny i boje sie, że kupie i zaraz wyrzuce bo nie będzie chciał tego jeść... co mi radzicie?

Justyna Z
07-07-2013, 02:57
Witam,
proponowalabym nie zachwycac sie tak IS i zdecydowanie odradzam ... chyba, ze w ostatecznosci jako uzupelnienie diety zima ...
IS powoduja zaparcia, choc legi chetnie je jedza ... moj nie zalatwial sie po nich kilka dni, a i to dopiero po kapieli w wannie ... kupka byla bardzo zbita i odnioslam wrazenie, ze wydalenie jej musialo byc bolesne ...
poza tym w spisie skladnikow mozna znalezc warzywa kapustne i straczkowe, a te nie sa dobre dla smoczkow ...
jezeli juz ktos zdecyduje sie na te karme nalezy pamietac o stalym dostepie do swiezej wody - pragnienie jest wowczas tak duze, ze mojemu nie przeszkadzala nawet nasza obecnosc przy terra, gdy pil ...
Pozdrawiam,
J.

kris
09-07-2013, 00:49
Oczywistym jest faktem, ze nie mozna traktowac IS jako glownej karmy, ale jako dodatek. Ja np. gdy wyjmuje lega z terra i trzymam na rece to daje mu kilka sztuk. Rzuca sie wtedy z takim lakomstem, ze czasem zdarzy mu sie zlapac moj palec. A tak na codzien to ma przede wszystkim listki, troche warzywek i owoce. Zreszta na IS jest napisane, ze 1-2 lyzeczki na 1 kg masy, wiec nie moze to byc glowne danie ale ewentualne uzupelnienie. W kazdym badz razie mysle, ze male ilosci nie zaszkodza a skoro tak lubi to czemu mu nie dac. W zasadzie ostatnio zauwazylem, ze obiektem zainteresowania mojego legwana byly wafelki:) Ale mimo wszystko polecam liscie:)))

42d3e78f26a4b20d412==